Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni MMORPG Oyunu Geliyor – Corepunk

İçerisinde fantastik ögelerin bulunduğu bir bilim kurgu oyunu Artificial Core tarafından geliştiriliyor. Bu geliştirilen oyun ile ilgili olarak yapılan açıklama Diablo ve Ultima Online’nın bir çatı altında olacağı oyun olacak. Corepunk ismi ile çıkacak olan oyun duyuruldu. Oyunun içerisinde bolca fantastik ögeler bulunacak.

Corepunk MMORPG Oyunu

Diablo gibi yapım izometrik bir kamera açısına sahip olacak. Ultima Online ve Diablo’nun tek bir çatı altında toplandığı bir oyun olarak çıkışını yapacak. Aynı zamanda oyunun içerisinde çok farklı bölgeler bulunacak, kalabalık, ışıl ışıl metropollere de, kervan geçmeyen bir çölün ortasındaki kamp alanlarına da gideceğiz. Diğer MMO oyunlarda olduğu gibi sıralı bir görev sistemi oyunun içerisinde bulunmayacak. Oyunun içerisinde görev sıralaması bulunmayacak. Nasıl oyuna bu sistemi ekleyecekleri tam olarak bilinmiyor ama istediğiniz görevi alma şansına sahip olacaksınız.

İlk etapta birbirinden tamamen farklı 12 karakter bulunacak ve tüm karakterler farklı savaş stillerine ve yeteneklere sahip olacaklar. Elbette her karakter kendi içinde de farklı yetenek ağaçları sayesinde kişiselleştirilebilecek. Oyunda kapsamlı bir ekonomi sistemi de bulunacakmış, bu da Ultima Online’da olduğu gibi meslekleri de ön plana çıkaran özelliklerden biri.

Unity oyun motoru ile geliştirilen oyun 2020 yılının son çeyreğinde çıkarılması planlanıyor. Oyunun 5 yıllık bir geliştirilme süreci bulunuyor. Corepunk oyunu Artificial Core tarafından geliştiriliyor ve şuan için oyunu geliştiren 100 kişiden fazla bir ekipleri bulunuyor. Bu sayede oyun uzun süredir geliştirilmeye devam ediyor.

2020 yılının son çeyreğinde çıkışını yapacak olan oyun bakalım nasıl bir deneyim oyunculara sunacak. Çıkışı ile birlikte karşımıza farklı tarzda bir MMORPG oyunu sunulacak. Özellikler oyunun görev yapısını çok merak ediyoruz. MMORPG türüne yenilik getirecek bir oyun olacaktır.

Oynanış Videosu

Corepunk Game Play

Corepunk hakkında daha fazla detayı hem sitemiz hemde sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Twitter Hesabımız

Facebook Hesabımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel