Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Gotham Knights Oyununda Batman’in Neden Öldüğü Açıklandı

WB Montreal Games tarafından geliştirilen yeni oyunda Batman karakteri karşımızda olmayacak. Bunun nedeni ise merak ediliyordu. Gotham Knights oyununda Batman’in neden öldürüldüğü WB Montreal Games tarafından açıklandı. Gotham Şövalyelerinin kendi dünyasındaki “herhangi bir kesinliği, herhangi bir güvenlik duygusunu” ortadan kaldırmak için ölü bir Batman ile başlamasını seçtiğini WB Montreal açıkladı.

Legacy of the Bat paneli sırasında DC FanDome’da konuşan yaratıcı yönetmen Patrick Redding, Gotham Knights’ın Batman’in henüz açıklanamayan koşullarda öldürülmeden önce yaklaşık 15 yıldır suçla mücadele ettiğini açıkladı.

Gotham Knights Oyununda Batman’in Neden Öldüğü Açıklandı

“Herhangi bir kesinliği, herhangi bir güvenlik hissini ortadan kaldırmak istedik,” diye açıkladı Redding. “Böylece, Bruce Wayne’in Batman olarak 15 yıldır faaliyet gösterdiği bir Gotham Şehri’ni ele alabiliriz. tüm bu tarihle, tüm müttefik ağından sonra onu resimden çıkarabiliriz. Gerçekten oyuncuların anlamasını istiyor, ‘Nasıl adım atardım ve Gotham Şehri’ni nasıl koruyabilirim? ‘”Bu kesinlik eksikliği belki de diğer büyük karakterlerin çalışma süresi boyunca öldürüldüğünü görmeye daha istekli olan bir oyunun habercisi olarak karşımızda olacak.

Oyunun fragmanı, bir felaketin Gotham’ı vurduğunu öne sürerek açılıyor ve Bruce Wayne görünüşe göre enkazda ölü bulundu. Onun ölümü üzerine koruyuculara gönderilen bir mesaj, onlara Yarasa Mağarası’nın yok edildiğini, ancak Çan Kulesi’nin yeni operasyon üssü olarak hareket edeceğini söyler. Red Hood, Robin, Batgirl ve Nightwing daha sonra Gotham Şövalyeleri olur.

Oyunda Batman ilk olarak ölü bir şekilde karşımıza çıkacak. Bunun nedeni ise Gotham’ı koruma isteğini oyunculara tam olarak geçirmek olacak. Tabi bu açıklamalar sonrasında oyunda Batman mutlak ölü olarak algılanmamalı. Belkide sahte bir ölüm karşımızda olabilir. Çünkü işin içinde Baykuş Cemiyeti’de olacak. Hikayeyi merakla bekliyorum.

2021 yılında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için oyun çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel