Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York Geliyor

Yeni bir Vampire: The Masquarede oyunu daha geliyor. Gelecek olan yeni oyun farklı bir tat ile karşımıza çıkacak. Daha önce adını duymadığımız bir stüdyo olan Draw Distance tarafından geliştirilen yapım ile ilgili olarak yeni fragman ve hikaye detayları az çok paylaşıldı. Gelecek olan oyunun adı ise Vampire: The Masquerade – Coteries of New York olacak.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

Oyun hikaye tabanlı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Açıklanan bilgilere göre ise sürükleyici ve farklı bir tat bırakacak bir hikaye bizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda oyun Telltale oyunları gibi seçimler üzerine kurulu olacak. Yapılacak olan seçimlerin oyuna çok fazla etki etmesini bekliyoruz.

Farklı bir hikaye ile birlikte oyunculara seçimlerin etkili olduğu yeni bir dünya sunacak. Bakalım nasıl bir oyun yapısı ile ortaya çıkacak. 30 saniyelik bir fragman ile birlikte de oyunun yapısı hakkında ufak detaylar da oyuncular ile paylaşıldı. Aynı zamanda oyun bu yılın sonlarına doğru da çıkacak.

Oyunun anlattığı hikaye de isminden de anlaşıldığı gibi New York’ta geçecek. Aynı zamanda Camarilla ile Anarch arasında oluşan çatışmayı konu alan bir hikaye anlatacak. Bunlar ile birlikte anlatılacak hikaye Vampire: The Masquerade 5th Edition’a dayandırılacak.

Vampire evrenini genişleyen bir yapım olarak çıkacak. Bu hikaye bilgileri ile birlikte aynı zamanda oyunun Steam sayfası da açılmış bulunuyor. Bir de Türk oyuncular için bir güzel haber de Türkçe desteği ile birlikte çıkacak olması da sevindirici bir diğer haber oldu.

Telltale benzeri bir yapı ile karşımıza çıkacak olan oyunun fragmanı ile devam edelim.

Fragman

Oyunun açılmış olan Steam sayfasına bağlantıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dediğimiz gibi Türkçe destekli olarak oyunun çıkması da Türk oyuncuları sevindirecek. Bakalım Türkiye’de oyunun satış rakamları nasıl olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel