Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PS Plus Aralık Ayı Oyunları Belli Oldu

Her ay düzenli olarak PlayStation PS Plus sahipleri için ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu ay vereceği ücretsiz oyunlardan birisi de oyuncuları mutlu etmeyi başardı. Gelen videolu açıklama ile birlikte bu ay ücretsiz olarak verilecek oyunlar belli oldu. PS Plus Aralık ayı oyunları Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross olarak belirlendi.

Titanfall 2

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyun 2016 yılında piyasaya sürüldü. Son derece başarılı bir yapım olmayı başaran oyun oyuncular tarafından da iyi notlar almayı başardı. Özellikle platform ve duvar mekanikleri son derece iyi bir şekilde oyuna yedirilmiş durumda. Apex Legends oyununa ilhan olan oyun serisinin 2. yapımıdır aynı zamanda.

Metacritic’te PS4 versiyonu için paylaşılan 62 incelemenin ortalaması 89  puan, paylaşılan 1303 oyuncu değerlendirmesinin ortalaması ise 8,4 puan.  Dediğimiz gibi oynayan oyuncular tarafından da son derece sevilen bir yapım olmayı başardı. Bu durum aynı zamanda inceleme puanlarına da yansımış durumda. İlerleyen dönemde belki serinin devam oyunu da gelebilir. Respawn’ın kendisini kanıtladığı yapımlardan birisidir.

Monster Energy Supercross

2018 yılında piyasa sürülmüş olan yapım büyük bir etki yaratmayı başaramadı. Başarılı bir yapım olmayı pek başaramayan oyunun inceleme notları da bulunmuyor. Titanfall 2 ile birlikte PS Plus Aralık ayında ücretsiz olarak verilen oyunlardan birisi olacak.

Son dönemlerde PS Plus oyunları çok fazla oyuncuları memnun edemiyordu. Ama senenin son ücretsiz oyunları ile birlikte Sony tarafından iyi bir veda oldu diyebiliriz. 3 Aralık tarihinde içerikler indirilebilir hale gelecek. PlayStation 4 sahibi ve PS Plus abonesi iseniz bu ayın oyunlarını kaçırmayın.

Daha fazla bu tarz habere hızlı bir şekilde erişim sağlamak isterseniz bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda da takip ederek bizlere destek de olabilirsiniz.

Twitter

Facebook

YouTube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!