Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 İndirimden Kaldırıldı

Dün Epic Games Store üzerinden müthiş bir indirim furyası başlamıştı. Bu indirimlerden nasibini alan bir diğer oyun da henüz erken erişim aşamasında olan Vampire The Masquerade- Bloodlines 2 oldu. Ön sipariş aşamasında olan oyun 32 lira gibi bir fiyata satışa sunulmuştu. Paradox bunu fark edene kadar.

32 lira gibi bir fiyattan satışa sunulduktan kısa bir süre sonra ise Paradox bir karar aldı ve oyunu Epic Games Store’dan kaldırdı. Bunun sebebi ise ilk olarak oluşan yoğunluk olduğu düşünüldü. Daha sonra ise gelen Paradox tarafından bir açıklama geldi.

Böyle bir karar almasında etkili olan faktör oyunun “indirim”li fiyatı oldu. Bu durum ilerleyen dönemlerde oyun için sıkıntılar yaşatabilir diye söylendi. Düşük bir fiyata satışa çıkması daha sonra oyuncuların çıkış fiyatı ile oyunu almak istememelerine sebep olur. Aynı zamanda oyuncular bizlerden çok düşük fiyatlı olarak oyunu çıkarmamızı beklerler. Satış rakamlarında sıkıntı yaşanabilir. Durumu böyle gördükleri için oyunu bir süreliğine Epic Games Store’dan kaldırdı.

Oyun geri Epic Games Store’a eklenecek. Sadece kısa bir süre için kaldırıldı. Bir diğer indirim dönemi bitene kadar kaldırılması istenilen oyun ise Oxygen Not Included oldu.

Bu durum ile ilgili olarak yeni Epic Store exclusive oyun olan John Wick’in geliştiricisi Mike Bithell, Epic Games’in indirimden kaynaklanan farkı kendisi karşıladığını belirmiş. Yani firmalara giden paralar sanki indirim uygulanmamış olarak ödenmiş. Bu da indirime giren oyun firmaları için iyi bir haber aslında.

Epic Games Store indirimleri devam ediyor. Sizlerde bu indirimden faydalanmayı unutmayın deriz. Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 oyunu 32 lira gibi bir fiyattan satıldı. Epic Games Store indirimlerini kaçırmayın. Epic Games Store indirim döneminde yaptığı indirim ile birlikte oyuncuları kendisine çekmeyi başaracak gibi de gözüküyor.

Steam’e de bu durum çok iyi bir misilleme yapacak gibi gözüküyor. Epic Games Store bu sene çıkmasına rağmen büyük bir etki yaratmayı başardı.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel