Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampire: The Masquerade Swansong Oyunu Geliyor

Son dönemlerde Vampire The Masquerade ismini sık sık duymaya başladık. Bunun en büyük sebeplerinden birisi 2020 yılında çıkacak olan Bloodlines 2 oyunu olmuştu. Çıkışının ertelenmesi seriyi sevenleri biraz üzmüş olsa da oyuncular tarafından beklenen bir yapımdı. Şimdi ise o evren içerisinde geçecek ve 2021 yılında çıkması planlanan bir yapım daha geliyor. Vampire: The Masquerade Swansong isimli bir rol yapma oyunu geliyor.

Oyun Big Bad Wolf tarafından geliştiriliyor. Aynı stüdyo daha önce The Council oyununun geliştiriciliğini de gerçekleştirmişti. Şimdi ise Vampire: The Masquerade Swansong için çalışmalar başlamış durumda. Oyun hakkında bazı detaylar PDXCON 2019 çerçevesinde paylaşıldı. Ama oyun hakkında bir fragman yada görsel henüz bulunmuyor.

Vampire: The Masquerade’in 5. edisyonundan uyarlanan bu oyunda farklı Camarilla klanlarına ait 3 farklı vampiri kontrol edeceğiz. Oyun iç içe geçmiş hikayelerden oluşacak ve biz de farklı vampirler gözünden yaşayacağımız bu hikayede gerçekle kurguyu birbirinden ayırmaya çalışacağız.

Oyunun özeti için; “Komplolar, cinayetler ve güç çekişmeleri arasında oyuncular klanlarını korumalı, gerçeği ortaya çıkarmalı ve her şeyden önce de Masquerade’nin uygulanmasını sağlamalılar.” deniliyor.

Oyun Bloodlines 2 evreninde geçecek ama hikayesel olarak bir çatışma görmeyeceğiz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 2021 yılı içerisinde oyunun çıkması bekleniyor. Bakalım üst üste gelen TVM haberlerinin yarattığı heyecan oyunları ile de yaşatabilecek mi?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!