Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Wars Jedi: Fallen Order İlk Fragmanı Yayınlandı

Sonunda beklenen tek kişilik hikaye modu ağırlıklı Star Wars oyunu sonunda geliyor. E3 konferansında ufa bir gösterilmişti. 13 Nisan tarihinde ise oyunun daha fazla detayı paylaşıldı. Star Wars Jedi: Fallen Order ilk fragmanı yayınlandı.

Star Wars Jedi Fallen Order fragmanı yayınlandı
Respawn yeni Star Wars Jedi Fallen Order oyunu fragmanı

Apex Legends, Titanfall oyunlarının da geliştiricisi olan Respawn Entertainment oyunu geliştirdi. Oyun hakkında dün düzenlenen konferansta detaylı bilgiler paylaşıldı. Bunlardan en önemlisi tek kişilik bir hikaye modu olması ve loot-box sisteminin oyunda olmayacağını söylediler. Aynı zamanda mikro ödemelerde oyunun içerisinde bulunmayacak. Daha sonra da oyuna bu özellikler eklenmeyecek.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Cal Kestis’ten Purge Trooper’lara kadar çok fazla bilgi paylaşıldı. Fragmandan ve oyunun isminden anladığımız kadarıyla bir Jedi yöneteceğiz. Ama hikaye ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler için farklı bir yazımız olacak.

Star Wars Jedi Fallen Order İlk Fragmanı:

Star Wars Jedi Fragman

Respawn tarafından geliştirilen oyun istenilen Star Wars oyunu olacak gibi gözüküyor. 15 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan oyun PC, PlayStation ve Xbox için çıkışını gerçekleştirecek. 15 Kasım tarihini bekleyin. EA sonunda istenilen Star Wars oyununu yaptırdı galiba.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!