Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Wars: Jedi Fallen Order 2’nin Adı Belli Oldu

Star Wars markası son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirdi. Özellikle film ve dizileri ile Star Wars adını sık şekilde duymaya devam ediyoruz. Dizi ve filmlerin yanında da oyunları da gelmeye devam ediyor. 2019 yılında çıkmış olan Star Wars: Jedi Fallen Order’da bu örneklerden birisi. Tek kişilik bir deneyim sunan Star Wars: Jedi Fallen Order hem EA hemde oyuncular için iyi performans sergilemeyi başardı. Bu başarısının ardından ise EA, Respawn’a ikinci oyun için ışığı yaktı.

Geliştirilmeye başlayan Star Wars: Jedi Fallen Order için çalışmalar devam ediyor. Oyunun geliştirildiği biliniyor ama adı bilinmiyordu. Star Wars: Jedi Fallen Order 2 adıyla çıkmayacağı düşünülüyordu. Düşünüldüğü gibi de oldu.

Star Wars: Jedi Fallen Order 2’nin adını Jeff Grubb sayesinde ilk olarak öğrendik. Bir Twitch yayını sırasında Star Wars Jedi: Survivor ismini onayladı. Bu sayede de devam oyununun Star Wars Jedi: Survivor adıyla çıkacağını öğrenmiş olduk.

Zaten EA ve Respawn yeni Star Wars oyunlarının “2” adlı devam oyunu yerine yeni bir marka adı ile çıkmasını istiyordu bunu da yaptıklarını bu sayede öğrenmiş olduk.

İlk oyun iyi temeller atıldığını belirtelim. İkinci oyun ile de daha fazla Star Wars gezegenini, karakterlerini görmeyi umuyoruz. Yine ilk oyunda olduğu gibi Star Wars Jedi: Survivor’da da ana karakterimiz Cal Kestis olacak. Bakalım bu sefer başına hangi olaylar gelecek. İlk oyunda Darth Vader vardı. Bu sefer oyunda Obi-Wan Kenobi ve Ahsoka Tano gibi karakterlerde olacak mı göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel