Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliği Sızdı

Apex Legends Cadılar Bayramı etkinliği ile birlikte yeni oyun modlar ve kostümler oyuna geliyor. Bunun ile birlikte oyuna gelecek olan yeni etkinlikler beklenmeye başladı. Geçtiğimiz aylar içinde Gamestop konferansında oyuna gelecek olan yeni karakter ve Cadılar Bayramı ile ilgili olarak açıklamalar gelmişti. Yeni karakter Crypto bunlar ile birlikte sızdırılmıştı. Aynı zamanda bazı cadılar bayramı temalı kostümleri de sızdırılmıştı. Bu sızdırmalar ile birlikte veri madencileri işlerine hız kazandırdılar.

Respawn Cadılar Bayramını sadece kostümler ile geçiştirmeyecek. Aynı zamanda yeni bir oyun modu da oyuna eklenecek. Gelecek olan oyun modu Shrugtal isimli bir veri madencisi tarafından ortaya atıldı. Twitter hesabı üzerinden de oyun modu ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Ekim ayı ile birlikte veri madencileri tarafından ortaya atılan söylentiler daha fazla ciddiye alınmaya başladı. Gelen söylentiler Respawn tarafından daha onaylanmadı. Ama büyük ihtimal ile Apex Legends Cadılar Bayramı ile birlikte yeni mod gelecek. Respawn’ın daha çok sürprizi olacak.

Cadılar Bayramında Neler Olacak

Fight or Fright ismi verilen etkinliğin içerisinde Shadowfall adı verilen bir mod olacak. Modun geçeceği harita ise King’s Canyon olacak. King’s Canyon haritası özel olarak Cadılar Bayramına özel olarak hazırlanmış.

Şimdi gelelim nasıl bir oyun modu olacağına. Gelecek olan oyun modu ölü oyuncuların zombi olarak geri geleceği tek kişilik bir mod olacak gibi görünüyor. Moddaki amacımız bizi kurtarmaya gelen gemiye ulaşmak olacak.

Daha fazla detay için Shrugtal’ın paylaşımlarına bakabilirsiniz. Paylaşımlara bakmak için linke tıklayınız.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!