Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Wars Squadrons Kişiselleştirme Özellikleri Ortaya Çıktı

Return of the Jedi’dan sonrasını anlatacak olan yeni Star Wars oyunu hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen yeni detaylar sonrasında Star Wars Squadrons pilot ve uçak kişiselleştirme özellikleri ortaya çıktı. EA tarafından gelen açıklamalar ile birlikte oyunda nasıl bir kişiselleştirme olacağı gösterildi. Star Wars Squadrons için yapılan etkinlik kişiselleştirme özellikleri anlatıldı.

Uçak Geliştirme Özellikleri

Star Wars Squadrons oynarken Requisition puanlarını kazanıyorsunuz. Kazanılan bu puanları ise uçakların bileşenlerini almak için kullanabileceksiniz. Alınacak olan bu uçak bileşenleri ile birlikte daha güçlü br savaş uçağı yapabilirsiniz. Bu alacağınız özellikler ise hem aktif olarak kullanılabilir. Hemde pasif olarak kullanılan özellikler olabilir. Oyun oynarken sizlere bu bileşenler yardımcı olacak.

Bu bileşenleri koyacağınız oyunda toplam 7 yuva bulunacak. Bu yuvalar ise “birincil silahlar, 2 tane yardımcı, karşı tedbirler, gövde, kalkanlar ve motorlar” olacak. Kalan jeneratörleri olmayan gemilerde yalnızca altı tane yuva bulunacak.

Starfighters, üç adede kadar pasif bileşen ve dört aktif bileşenle donatılabilir. Aktif bileşenler, Birincil silahlarınız, Yardımcı bileşenleriniz ve Karşı Tedbirleriniz içindir. Birincil silahlar, ana toplarınızdır ve bileşenler, daha düşük bir hasar çıkışı için ateş hızı artışı veya patlama ateşi kullanan uzun menzilli bir top gibi birçok değişiklik sunacak.

Sadece bunlar ile de sınırlı değil. Aynı zamanda isterseniz kalkanları kolaylıkla yok etmek için donatılan iyon toplarını da kullanabilirsiniz. Ama bu toplar kalkan sonrasın çok fazla hasar vurmuyorlar. Uçak mekaniğine odaklı bir yapım olduğu için nasıl yapacağınız yatırımlar kriti olmalı. O yüzden de oyun size nasıl bir tarzda oynuyorsanız o tarzda bir geri dönüş sağlıyor. Oyunda çeşitliliğin fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Kozmetik Özelleştirmeler

Oyunda ister İmparatorluk isterseniz de Cumhuriyet pilotu olarak oynayabilirsiniz. Seçeceğiniz taraf ile ilgili olarak bir çok kozmetikte karşınızda olacak. Bu kozmetikleri hem online tarafta hemde hikaye modunda kullanabileceksiniz.

Çoğu kozmetik, oyun sırasında kazanılan ve farklı kafalar, ses stilleri, tam vücut uçuş kıyafetleri, gövde kıyafetleri, bacak kıyafetleri, kasklar ve eldivenler içeren Glory puanları aracılığıyla açılacak.

Oyunda hem pilotlarınızı hemde uçaklarınızı kişiselleştirebileceksiniz. Oyunda ister EA tarafından verilen özel içerikleri alabilirsiniz. Bununla birlikte kendi tarzınıza göre değişimlerde oyunda yapabileceksiniz.

Star Wars Squadrons kişiselleştirme özellikleri geldi. 2 Ekim 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation 4, Xbox One ve PC için oyun çıkışını yapacak. Aynı zamanda da oyun ‘VR’ için de karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel