Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

3 Yeni Star Wars Oyunu Respawn Tarafından Geliştiriliyor

EA Star Wars oyunları için düğmeye basmış gibi duruyor. Şuan için 3 yeni Star Wars oyunu Respawn tarafından geliştiriliyor. Respawn çıkardığı Star Wars Jedi: Fallen Order ile iyi bir oyun çıkarmıştı. Merakla serinin ikinci oyunu beklenmeye başlamıştı. Oyunun geliştirildiği tahmin ediliyordu ama sonunda oyun resmiyet kazandı. Star Wars Jedi: Fallen Order ile birlikte 2 yeni oyun daha geliyor.

Electronic Art ve LucasFilm Games ortaklıklarını genişlettiklerini açıkladı. Bu açıklamanın ardından ise Respawn’ın 3 yeni Star Wars projesi ile karşımızda olacağı da açıklandı.

İlk proje tahmin edildiği üzere Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devam oyunu olacak. İkinci proje ise Star Wars temalı bir FPS oyunu olacak. Bu projenin başında Battlefront, The Force Unleashed ve Metal of Honor gibi oyunlarda üst düzey görev yapmış Peter Hirschmann görev yapacak.

Üçüncü projede ise bir strateji Star Wars oyunu karşımızda olacak. Respawn bu iş için Bit Reactor ile işbirliğine gidecek. Bit Reactor bu oyun için ana geliştirici konumunda olacak.

Önümüzdeki dönem içerisinde Star Wars Jedi: Fallen Order 2 ve bir Star Wars FPS oyunu ve strateji oyunu karşımızda olacak. Star Wars’u daha fazla oyun dünyası içerisinde görmeye başlıyoruz. Bu haberleri duymak için geç bile kalındı ama neyse geç olsun güç olmasın.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel