Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Oyununda Neler Oluyor?

Beklenmedik bir anda çıkışı ile birlikte hayatımıza giren ve kısa sürede 25 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başaran Apex Legends oyununda bazı problemler baş göstermeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda resmi olarak ilk sezonu başlamıştı. İlk sezon ile birlikte Battle Pass sistemi oyuna eklendi ama oyuncular tarafından yetersiz bir sistem olarak görüldü. Bunlar ile birlikte hile ile mücadele bakımından da yetersiz kalan Apex Legends oyununda kısa sürede eleştiri odağı oldu.

Bu durum Respawn’ın canını sıkmaya başladı. Güncellemeler de bazı hataların oluşmasına yol açtı. Yayınlanan güncelleme raporu ile birlikte oyuna yenilikler geldi. Yayınlanan raporda yazmayan bir güncelleme geldi ve oyunu terk edenlere ceza sistemi geldi. Bir kaç oyuncunun başına gelen bu durum şu şekilde çalışıyordu. Oyunu terk ettiğiniz durumda başka maça geçmek için 5 dakika beklemeniz gerekiyor. Yani oyunu terk ederseniz 5 dakika bekleme cezası görüyorsunuz.

Bu sistem üzerine şikayetlerin gelmesi ve Respawn’ın bu güncellemede böyle bir sistem getireceğinden bahsetmemesi bazı sıkıntıları da beraberin de getirdi. Daha sonra bu sistem güncelleme ile birlikte kaldırıldı.

Gelen güncelleme ile birlikte birde oyuncuların levelleri 1. seviyeye indirilmişti. Apex Legends oyununda bu tarz sıkıntıların bir anda gelmesine karşı Respawn nasıl bir çözüm bulacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!