Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends 70 Milyon Oyuncu Sayısına Ulaştı

Bu sene Şubat ayı içerisinde bir anda hayatımıza giriş yapan oyun kısa süre içerisinde büyük başarılar kazanmıştı. Respawn tarafından geliştirilen ve Titanfall evreninde geçen battle royale oyunu ilk haftada büyük başarılar yakalamıştı. Daha sonra ise o yükselen ivmesini oyun yapılan geç güncellemeler ve ek içeriklerin oyunda olmaması ile kaybetti. Bir toparlanma sürecine giriş yapan oyun olan Apex Legends 70 milyon oyuncu sayısına ulaşmayı başardı.

İlk çıkışı ile birlikte ilk hafta içerisinde 5 milyon oyuncuya ulaşmayı başarmıştı. Özellikle bu başarıyı kısa süre içerisinde toplamasının sebebi oyunun ücretsiz olarak çıkış yapmış olması oldu. Çıkışını yaptıktan sonra Fortnite’ı da geride bırakmayı başardı. İlk haftası içerisinde oyun büyük başarı sağladı. Daha sonra ise oyunda geç güncellemeler gelmeye başladı. Bunlara ek olarak da oyun içi hilecilerin artması ile birlikte oyun oyuncu kaybetmeye başladı.

Oyuncu kaybetme oranı artmaya başlayan oyun ise yeni sezonuna kısa süre içerisinde geçiş yaptı. Respawn tarafı daha fazla oyuna odaklandı ve yeni harita, silahlar ve karakterler ile birlikte tekrardan oyuna ivme kazandırdı. Bugün gelen yeni bilgiler ile birlikte Apex Legends 70 milyon oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Bir tweet ile birlikte verilen bu bilgi ile birlikte Respawn tarafı ” Desteğiniz için minnettarız ve sizlere teşekkür ediyoruz” şeklinde bir paylaşım yaptı.

EA ve Respawn tarafı oyuna olan yatırımlarına devam ediyor. Oyuna olan destek daha da artacak gibi gözüküyor. Oyuncu sayısında da artış bekleniyor. EA’in Steam ile anlaşması ile birlikte Apex Legends oyunu Steam’a da taşınacak oyunlar arasında olacak. Steam’a gelişi ile birlikte oyuncu sayısı kaça çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Apex Legends’ın kısa sürede bu kadar büyük iniş çıkış yaşaması ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz. Bizler ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter üzerinden bizlere düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel