Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rocket League Bazı Platformlara Desteğini Sonlandırıyor

Rocket League ilk olarak piyasaya çıktığı zaman küçük bir yapım olarak karşımıza çıkmıştı. Ama oyun zaman ilerledikçe değerlenmeye ve gelişmeye başladı. Bu sayede de oyun artık büyük kitlelere hitap eden bir yapım olmayı başardı. Bu başarısı ile birlikte oyun şuan için bir çok platform üzerinden oynanabilir durumda. Aynı zamanda çapraz platform desteği de son zamanlarda gelen yeni bir güncelleme oldu. Bu sayede de oyuncuların gönülleri yapıldı. Ama yakın zamanda yeni bir güncelleme daha geliyor. Bu sefer ise çok sevindirici bir haber değil. Rocket League bazı platformlara desteğini keseceğini açıkladı.

Psyonix tarafından geliştirilen oyun Linux, macOS, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’te oynanabilir durumda. Ama bu platformlardan macOS ve Linux için olan desteklerine son verecekler. Rocket League bazı platformlara olan desteğine son verme sebebi ise şöyle açıklanmış durumda.

Oyunun teknolojisi geliştikçe bu platformlardaki versiyonlar güvenilir olmaktan çıkıyor. Eğer Linux veya Mac kullanıyorsanız oyun çevrimiçi özellikleri desteklemeyecek olsa da, yerel çok oyunculu maçlar yapmanızın önünde bir engel yok. Şeklinde oldu. Bunun ile de birlikte artık macOS ve Linux kullanıcıları çevrimiçi moddan yararlanamayacaklar.

Linux ve macOS kullanıcıları gelecek son güncelleme ile birlikte RL’in çevrimiçi seçeneklerine ulaşamayacak. Bu da online oyunlara veya paralı içeriklere artık ulaşılamayacağı anlamına geliyor. Bakalım nasıl bir etki yaratacak bu son durum göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel