Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Deadly Premonition 2 Duyuruldu

Kült bir yapım olarak kabul edilen Deadly Premonition 2 geliştirilme aşaması bir anda oyunculara duyuruldu. Nintendo Direct sırasında duyurulan oyunun yayıncısı Rising Star Games ve geliştirici Toybox Inc. olacak. Oyun Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Diğer platformlara çıkışı ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor.

Serinin diğer oyunu PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için çıkışını gerçekleştirmişti. Devam oyunun da diğer platformlar için çıkacağını düşünüyoruz. Yine devam oyununu da Hidetaka ‘Swery’ Suehiro tarafından yazılıp yönetilecek. Oyunun çıkış tarihi ise 2020 yılı olarak gözüküyor.

Deadly Premonition 2 oyunun ilk oyunu Deadly Premonition da Deadly Premonition Origins adı ile Nintendo e-Shop’ta satışa sunuldu.

Oyunun tanınması “Guinness Rekorlar Kitabına ‘En Çok Kutuplaştıran Hayatta Kalma Korku Oyunu” olarak kabul edilmiş olması. Bu da oyunun daha fazla akıllarda kalmasına sebep oluyor. Kutupaştırmanın en güzel örneği olarak sizlere Destructoid oyuna 10/10 verirken, IGN oyunu korkunç olarak tanımlayarak 2/10 notunu uygun gördü. Metacritic ortalaması ise 8.3 olarak belirlendi.

Oyunun Yayınlanan Fragmanı

2020 yılında çıkması beklenen oyun Nintendo Switch için çıkışını yapacak. Diğer platformlar için ise resmi bir açıklama bekleniyor. Oyunun diğer oyunu PlayStation, Xbox ve PC için çıkışını yapmıştı. Gelecek olan yeni oyunun da tüm platformlar için çıkması bekleniyor.

Nintendo Direct’te gösterilmiş olması kısa süreli bir özel oyun olacağını gösteriyor. Diğer platformlara daha sonra çıkabilir. Ama oyunun hangi platformlara çıkacağı resmi olarak çıkışına yakın bir süre kala açıklanacaktır.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!