Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Observer 2 Oyunu Duyurulabilir

Korku oyunları denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan birisi Bloober Team ekibidir. Kendilerini Layers of Fear oyunları ile tanıyoruz aslında. Ama onlara ait olan tek oyun o değil. Aynı zamanda Blair Witch ve Observer gibi yapımların altına da imza attılar. Şimdi ise yeni bir oyunun sinyalleri gelmeye başladı. Yayınladıkları yeni bir video ile birlikte kafalar biraz karışmaya başladı aslında. İlk olarak Observer 2 olabilecek olan videoya bir göz atın. Daha sonra ise videonun şifrelerini çözmeye çalışalım.

Gördüğünüz gibi 30 saniyelik bir video var karşımızda. İlk izlediğiniz zaman garip seslerin olduğu ve bir görselin bulunduğu bir görüntü olarak algılıyorsunuz. Birde ‘INCOMING CALL’ yazıyor. Görülen ilk mesaj bu aslında.

Dün bu video aynı zamanda Twitter hesapları üzerinden de yayınlandı. Üstte yazan mesaj şu şekildeydi.

>new_incoming_call_

>sig: ch120n 1nc02p02473d_

Aslında bu mesajdaki “>” simgesi bile başlı başına bir ipucu çünkü oyunun asıl ismi ” >observer_” idi. Bir kere video zaten cyberpunk diye bağırıyor, ayrıca oyunun merkezindeki firma Chiron Incorporated’ın logosunu da görüyoruz. O gizemli mesajda da zaten firmanın ismi kodlanmış halde görünüyor. Bu da yetmiyorsa, videodaki mors mesajının çözülmüş hali de “Daniel, orada mısın?” cümlesini gösteriyor. İlk oyundaki kahramanımızın isminin Daniel Lazarski olduğunu hatırlatmış olayım.

Şimdi gelelim gelecek olan yapımın nasıl bir oyun olacağına. İlk olarak akıllara Observer 2 oyunu mu geliyor diye düşündürdü. Yakında durum ile ilgili olarak açıklamalar gelecektir. Ama henüz net bir bilgi yok. Ama aynı zamanda ilk oyunun VR versiyonunun geleceği de konuşulanlar arasında. Henüz bir netlik söz konusu değil. Bakalım yeni bir oyun mu geliyor yoksa yeni bir VR oyunu mu göreceğiz? Bloober Team bizleri yakında aydınlatacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel