Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

XCOM: Chimera Squad Oyunu Duyuruldu

Başarılı ve son derece popüler taktik straji serisi XCOM tarafından yeni bir sürpriz ile karşınızdayız. Bir anda yeni bir oyun duyurusu ile karşı karşıya kaldık. Sadece bunun ile de sınırlı değil, aynı zamanda karşımızda bir fragman, oynanış videosu ve çıkış tarihi de yayınlandı. XCOM: Chimera Squad adı ile çıkışını yapacak olan oyun Firaxis Games tarafından geliştiriliyor. Aynı zamanda da 2K tarafından da yayınlanacak. Detaylarına geçelim.

İlk Olarak Hikaye

XCOM 2’de uzaylılara ve onların iplerini elinde tuttuğu hükümete karşı direnişe önderlik etmiştik. Bundan beş yıl sonra Dünya özgür durumda, insanlar ve uzaylılar arasında her an bozulabilecek gibi duran bir barış ortamı var. Bizler de City 31’de yaşayan ve insan ve uzaylı ajanlardan oluşan Chimera Squad’ın üyeleriyiz. Şehri kaos ortamına sürüklemeyi hedefleyen yeraltı tehditlerini yok ederek barışı korumaya çalışıyoruz.

Şeklinde bir hikaye karşımızda olacak. Gelecek olan oyun diğer oyunlara göre daha küçük bir yapım olacağını da belirtmemiz gerekiyor. Ama XCOM deneyimini tam olarak yansıtacağı garantisi de veriliyor.

Oyunun içerisinde her bir ajan birbirinden farklı ve hepsi de özel taktik yeteneklere sahip olacak. Yani bu oyunda rastgele karakterler değil, ismini bildiğimiz sabit karakterler olacağını söyleyebiliriz. Bu da aynı zamanda oyunda kalıcı ölüm olmayacağı anlamına geliyor.

XCOM: Chimera Squad Çıkış Tarihi

Bu ani haberler ile birlikte oyunun çıkış tarihi de açıklandı. Oyun sadece 9 gün sonra oyunculara sunulacak. Yanlış okumadınız 9 gün sonra oyunu satın alabilirsiniz. 24 Nisan tarihinde oyun çıkışını gerçekleştirecek.

Bunlar ile birlikte tek detay bu değil. 99 TL gibi bir fiyattan oyun çıkışını yapacak. Ama 1 Mayıs tarihine kadar oyun %50 indirim ile birlikte 50 liradan satışa sunulacak. Bu fırsatı da kaçırmayın deriz. Şimdi ise oyunun fragmanına ve oynanış videosuna göz atalım.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!