Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rocket League’e 2K’dan Rakip Oyun Geliyor

Exputer haberine göre 2K’dan yeni bir oyun geliyor. 2K’nın amacı ise Epic Games’in popüler oyunu Rocket League’e rakip olacak bir oyun yapmak. Henüz duyurulmamış olan projenin ismi Gracity Goal olacak ve oyunda Tron benzeri motorların olması bekleniyor.

2K Rocket League ile rakabet edecek bir oyun çıkarmak istiyor. Bu sayede bu pazarda da yeni bir oyun alanı açılmış olacak. 2K tarafından geliştirilen oyunda motorların olması bekleniyor. 1 vs 1, 2 vs 2 ve 3 vs 3 gibi maçların oyunda olması bekleniyor. Oyunda ekstra olarak diğer oyuncuları yavaşlatacak diskler olacak. Bu diskler motorlarda atılacak ve oyuncuları hareketsiz bile bırakabilecekler.

Oyundaki diskler parlak LED ışıklı hokey pakına benziyormuş. Kendi araçlarımızın hızı ve rakip araçların hızı, o araca ne kadar zarar verdiğimizi belirleyen faktör olacakmış.

Oyun hakkında bildiklerimiz bu kadar olsa bile Gravity Goal belli bir süredir geliştirilen oyunlardan birisi. 2021 sonlarında da kapalı alfa testlerine girmiş. Oyunun nasıl çıkacağı da bilinmiyor ama genel olarak ücretsiz olarak sunulabileceği üzerine duruluyor. Son karar 2K’nın olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel