Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Stardew Valley, 10 Milyondan Fazla Satmayı Başardı

ConcernedApe (Eric Barone) tarafından evde tek başına geliştirilen bir oyunun başarısı bu seferki gündemimiz. Stardew Valley kendisine has bir tarzı olan ve nasıl oynamak isterseniz öyle oynayın denilen ve huzur veren bir yapım. 2016 yılında ilk olarak hayatımıza giren yapım 4 yıl gibi bir süre zarfında büyük bir başarıya imza atmayı başardı. Bu başarısı ise bağımsız bir yapımın ne kadar satacağını gösterdi. Stardew Valley oyunu 4 yıl içerisinde 10 milyondan fazla kopya satmayı başardı. Satışlar ile ilgili olarak bilgi geliştiricinin Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

“Stardew Valley 10 milyon kopyadan fazla sattı. Geçmişe dönüp yatak odamda yaptığım oyunun bu başarıya ulaştığını görmek hem ilginç hem de muhteşem. Oyunu oynayan, destekleyen ve bu duruma gelmesine yardımcı olan herkese teşekkürler!” şeklinde oldu. Bu mesaj ile birlikte oyunun bu sürede ne kadar yüksek bir başarıya sahip olduğunu da görmüş olduk.

Stardew Valley Bilmeyenler İçin;

Stardew Valley oyunu bir çiftlik oyunu tarzında başlayan bir yapım. Ama başladığı gibi devam eden bir yapım değil. Oyunu oynayan çoğu kişi asıl amaç olan çiftlik işini yapmak yerine başka işler ile uğraşıyorlar. Oyunun en güzel yanlarından birisi de bu aslında. Oyunda sizi sınırlayan bir durum söz konusu değil. Oyunda siz neler istiyorsanız ona göre hareket edebiliyorsunuz. Bir çiftli oyunundan daha fazlası.

Bu kısa açıklamalardan sonrada Steam üzerinde ki son verileri hakkında da kısa bilgiler vermek istiyorum. Oyun son dönemlerde tekrardan popüler olmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde oyun Steam üzerinden rekor oyuncu sayına ulaşmayı başardı. Buda oyunun başarısını gösteren diğer olaylardan birisi.

Bu tarz bağımsız ve tutku yapımlarının oyuncular tarafından da sevilmesi bizleri çok mutlu ediyor. Umarız daha da ileri seviyelerde ve yeni oyunlar ile karşımızda olurlar.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel