Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Gris PlayStation 4 Versiyonu Geliyor

İspanya merkezli oyun firması Nomada Studio tarafından geliştirilen oyun PlayStation 4 versiyonuna kavuşuyor. Geçtiğimiz sene çıkışını gerçekleştirmiş olan yapım oynayan oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı. Oyunun müzikleri ve kullanılan renk paletleri, özellikle çok iyi bir şekilde anlatılmış olan o gizli hikaye oyuna sizi çekmeyi başarıyor. Bu tarz yapımlara sanat eseri desek yanlış olmaz. Diğer insanlar da bizim gibi düşünüyor ki Gris oyunu TGA‘da aday olmayı başardı. Şimdi de Gris PlayStation 4 için geliyor.

Oyunu deneyimlemiş olanlar bilecektir oyunun müzikleri insanı derinden etkilemeyi başarıyor. Berlinist tarafından yapılan orijinal müzikler oyunun farklı tarzı ile çok uyumlu olmayı başarmıştı. Hikaye anlatısı olarak da size direkt olarak bir hikaye anlatmıyor. İlerledikçe kendisini anlatmaya başlıyor. Siz ilerledikçe yedirilmiş olan hikayeyi yerleri geçtikçe öğreniyorsunuz. Sanat tasarımı olarak da oyun çok iyi bir şekilde desteklenmiş. Bu sayede de oyun kendisine has bir stile sahip olmayı başardı. Şimdi oyun PlayStation sahipleri için geliyor.

Şimdi bu tecrübeyi PlayStation 4’te de deneyimleme şansımız olacak. Özellikle, PlayStation 4 Pro için daha etkileyici görseller sunulacağı, ses kalitesinin artırıldığı ve PS-özel içeriklerin bulunacağı ifade ediliyor.

Gris oyunu bugüne kadar 300.000 kopya satmayı başardı. Şimdi de Gris PlayStation 4 sahipleri için geliyor. 26 Kasım tarihinde oyuncular ile buluşacak. Oyunu Nintendo, PC yada İos üzerinden deneyimlemediyseniz eğer PlayStation 4 sahibi iseniz denemeyi unutmayınız.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel