Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Destiny Yemek Tarifleri Kitabı Geliyor

Yeni bir oyunun yemek kitabı geliyor. Daha önce Warcraft, Game of Thrones ve Elder Scrolls gibi oyunların yemek kitapları yayınlanmıştı. O kurulan evrende yapılan yemekleri sofralarınıza taşımaya yarıyor. Bu kitap kuşağına bir yenisi daha ekleniyor. Destiny yemek tarifleri kitabı ile birlikte yeni lezzetleri karşımıza çıkaracak gibi gözüküyor. Hikaye ile ilgili olarak da detaylar bulunuyor. Ama hangi yemeklerin tarifleri bulunuyor henüz bilinmiyor.

Kitapta Eva Lavente ismindeki karakterin Red War sonrasında galakside yaptığı yolculukları sırasında topladığı tarihleri ve hikayeleri okuyacakmışız. Destiny yemek tarifleri kitabı içerisinde dediğimiz gibi hangi tariflerin bulunduğunu ancak kitap çıkınca öğreneceğiz. Ama bilmeyenlere örnek olması için Elder Scrolls kitabındaki Elmalı Lahana Güveci (Apple Cabbage Stew), Günışığı Suflesi (Sunlight Souffle), Hamur Tatlısı (Sweetrolls) gibi tarifler bu kitabın içerisinde de bulunuyordur.

Destiny Yemek
Destiny Yemek Kitabı Çıkışını Yapacak

Destiny evreninde yapılan güzel yemekler bizler ile birlikte olacak. Verilecek olan tarifler ile birlikte isimlerinin ne olacağı da merak edilen konulardan bir diğeri olacaktır. Bakalım istenilen başarı sağlanacak mı?

Bu tarz kitaplar hoşunuza gidiyorsa eğer kitap Amazon üzerinden çıkışını 4 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirecek. Detaylarına ve kitabı biraz daha fazla incelemek isterseniz bağlantıda bulunan linke tıklayarak Amazon sayfasına göz atabilirsiniz.

Dipnot: Destiny 2 oyunu Steam’e gelmiş bulunuyor. Aynı zamanda oyun Google Stadia için de çıkışını gerçekleştirdi. PC’de farklı platformlara tekrar çıkışını gerçekleştirerek eski popülerliğine yaklaşmayı başardı.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel