Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Bir League of Legends Oyunu Daha Geliyor: Hextech Mayhem

Riot Games League of Legends’ı farklı bir boyuta taşımayı başardı. Sadece bir oyun olmaktan çıkardı. Artık LoL evrenine ait yeni işler çıkmaya başladı. Netflix ile birlikte dizi sektörüne de giriş yapıldı. Bununla da sınırlı kalmadı aynı zamanda LoL hikayeli yeni oyunlarda geliştirilmeye başlandı. Riot Forge çatısı altında oyunlar geliştiriliyor ve yayınlanıyor. Bu sefer karşımızda Hextech Mayhem ritim oyunu olacak.

Hextech Mayhem adıyla çıkışını yapacak olan oyun ritim oyunu olacak. Kısa bir süre içerisinde de oyun resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. 16 Kasım’da çıkışını yapacak olan oyun Switch ve PC üzerinden yayınlanacak. Aynı zamanda da Netflix Games üzerinden de oyunu oynama şansınız olacak.

PC için oyunu hem Steam’dan hemde Epic Games Store üzerinden satın alabilirsiniz. Türkiye’de oyun 35 TL’den satışa sunulacak. Türkçe altyazı, seslendirme ve arayüze de oyun sahip olacak.

Hextech Mayhem Tanıtım Videosu

Heimerdinger’den kaçacağımız oyunda ana karakterimiz Ziggs olacak. Ziggs ile büyük patlamalar yapmamız ve ünlü dahi Heimerdinger’den kaçmamız gerekiyor. Oyunun Steam sayfasına buradan bakarak inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!