Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Kasım Ayı Oyun Haberleri 1 – Youtube

Kasım ayının ilk haftasında gerçekleşen oyun haberlerini sizler için derledik. Yoğun bir hafta geçirmemizin ardından sizlere gündem oluşturan bazı haberleri Youtube kanalımızda tartıştık. Bunun ile birlikte sizlere bir video hazırladık. Kasım ayı oyun haberleri 1 ile ilk haftada meydana gelen haberleri sizler için toparladık.

Kasım ayı oyun haberleri 1 ile birlikte ilk hafta dikkat çeken haberler şu şekilde. Video içeriğinde olan haberlerimiz.

İlk olarak 5 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Need for Speed Heat hakkında. NFS serisinin yeni oyunu olan Need for Speed Heat oyunu istenilen çıkışı başarabildi mi? Aynı zamanda nasıl bir hikaye bizleri bekliyor? EA tarafı bu sefer beklenen Need for Speed oyununu oyunculara verdi mi? Bu soruların cevaplarını sizler için vermeye çalıştık.

2. Haberimiz ise Twitch’in son dönemlerde kan kaybetmesi hakkında oldu. Bildiğiniz üzer Twitch son dönemlerde önemli yayıncılarını kaybetmeye başlıyor. Özellikle Ninja’nın Mixer ile anlaşması bu durumun başlangıcı oldu. Twitch için çıkış yolu ne? Yayıncılar neden Twitch’i terk ediyor? Bu duruma karşı Twitch neler yapacak? Gibi akıllara takılan sorulara cevap vermeye çalıştık.

3. Haberimiz ise; Kojima’nın dizi ve film yapma düşüncesi oldu. Kojima sadece oyunlar ile sınırlı kalmak istemiyor. Kojima aynı zamanda stüdyosunda yeni film ve diziler de yapmak istiyor. Bu konu üzerine fikirlerimizi sizler ile paylaştık.

4. ve son haberimiz ise God of War’ın PC’ye gelip gelmeyeceği ile alakalı oldu. Cory Barlog ile gerçekleştirilen söyleşinin detayları hakkında yorumlarda bulunduk.

Kasım ayının ve bizim ilk oyun haber videomuzun içeriği bu şekilde. Bizlere geri dönüş sağlarsanız seviniriz.

Youtube kanalımıza abone olarak bizlere destek verebilirsiniz. Aynı zamanda daha bu tarz haberlerden daha hızlı haberdar olmak isterseniz MultipleGame sitesini, Twitter, Facebook ve Youtube üzerinden bizleri takip edip oyun haberlerden daha hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel