Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Final Fantasy 7 Remake Yeni Boss Savaşları Geliyor

Square Enix tarafından uzun süredir geliştirilen oyun hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Paylaşılan yeni bilgiler ile birlikte serinin hayranları için bazı sorularda cevap bulmuş oldu. Final Fantasy 7 Remake uzun süredir geliştirilmeye devam ediyor. Square Enix tarafı da bu geliştirme süreci ile ilgili aynı zamanda da yeni karakterler ve bosslar hakkında bir blog yazısı yayınladı. Bu blog bilgileri ile birlikte oyun hakkında yeni bilgilere ulaşmış oldu.

Blog Paylaşımında Dikkat Çeken Noktalar

Paylaşım ile birlikte gelen açıklamalar son derece memnun edici oldu. Aynı zamanda oyun hakkında geliştiriciler de değerlendirmelerde bulundular. Oyunun yönetmeni Tetsuya Nomura; “Midgar’ın zengin, etkileyici bir tasvirini oluşturma sürecinde, yeni karakterlerin sayısı oldukça artmış durumda.” şeklinde açıklama yapmış. Daha önce yeni karakter gelmeyeceği açıklanmıştı. Gelen bu açıklamanın da sadece ana karakterlerde bir değişiklik olmadığı yönünde olduğu anlaşıldı. Oyunda ana karakterler aynı ama karşılaşacağımız karakterlerde yenilikler olacak.

“Midgar’daki son düşmanı düşündüğünüzde büyük ihtimalle aklınıza M.O.T.O.R geliyordur, fakat bu oyunda hikayeye heyecan katmak ve onu daha etkileyici kılmak için yeni düşmanlar da (boss) çıkacak karşınıza… Sıradaki bölüm için çalışmalarımıza başladık bile. Bunu oynadığınızda beklentilerinizin artacağını düşünüyoruz.” şeklinde de açıklamalarına devam etti.

Final Fantasy 7 Remake 3 Mart 2020 tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Şuan için gelen açıklamalardan sonra yeni bölümlerin gelip gelmeyeceğini tam olarak bilmiyoruz. Yapımcılar Midgar’da odaklanmış durumdalar. İlk bölüm çıkışını gerçekleştirdikten sonra ikinci bölümünde geleceğini biliyoruz. Ama diğer bölümlerin gelip gelmeyeceğini ilerleyen süreç içerisinde gelen açıklamalardan sonra göreceğiz.

Tüm blog yazısını okumak isterseniz eğer bağlantıda bulunan linke tıklayarak tüm yazıya göz atabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel