Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Batman: The Telltale Series Geri Dönüyor

Telltale Games bildiğiniz gibi battıktan sonra tekrar geri döndü. Geri dönüşü ile birlikte oyun duyuruları başladı aslında. The Game Awards 2019 içerisinde Telltale Games The Wolf Among Us 2’yi duyurdu. Şimdi ise bunun ile sınırlı kalmadılar. Şimdi ise Batman: The Telltale Series oyunu noir grafikler ile tekrar karşımıza gelecek.

Batman: The Telltale Series Noir Grafikler

Telltale tekrardan oyun piyasasına geri dönmeleri ile birlikte çalışmaya başladılar. İlk olarak stüdyo karşımıza The Wolf Among Us 2 ile çıktı. İlk oyunu ile birlikte gayet olumlu tepkiler almayı başarmıştı. Şimdi ise ikinci projeleri Batman: The Telltale Series olacak gibi duruyor. Bu bilgiye de aslında yanlışlıkla ulaşmış olduk. Yayıncı Athlon Games istemeden gelecek olan oyunları da yayınlamış oldu.

Athlon Games tarafı büyük ihtimal ile daha sonra yayınlamayı planladığı The Telltale Batman Shadows Edition paylaşımını yanlışlıkla paylaştı. Bunun ile birlikte yayınlanan paylaşım kaldırıldı. Ama haber bültenlerine bu görüntü çoktan düşmüştü. Gelecek oyunlarını yanlışlıkla yayınlamış oldular.

Basın bülteni içerisinde bulunan detaylara göre Shadows Edition oyuna noir tarzı grafik güncellemesi getirecek, ayrıca içerisinde yeni indirilebilir içerik de bulunacak. Oyun PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için yayınlanacak. Eğer halihazırda Batman: The Telltale Series sahibiyseniz, Shadows Mode isimli paket ile söz konusu grafik güncellemesini uygun bir fiyat ile satın alabilirsiniz. Kısa bir not olarak da PC tarafından hem Steam hemde Epic Games Store tarafına çıkışını gerçekleştirecek.

Athlon Games ve Telltale Games ile aralarında yapılan anlaşmaya göre Athlon Games 5 farklı oyun yayınlayacak. Bu oyunlar arasında Batman ve The Wolf Among Us 2 bulunacak. Aynı zamanda Batman: The Enemy Within de bu liste içerisinde bulunan yapımlardan.

Telltale Games CEO’su James Ottilie de aynı basın bülteninde “Bu, Telltale Games oyunları kataloğunu geliştirme planlarımızın yalnızca başlangıcı” diye açıklamada bulundu. Telltale kuşağı tekrardan başlayacak gibi gözüküyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!