Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dying Light Oyununa Left 4 Dead 2 Güncellemesi Geliyor

Left 4 Dead oyunu Valve tarafından geliştirilen bir zombi oyunu olarak karşımıza çıktı. 2 farklı oyun ile birlikte oyunu sevenler 3’üncü oyunu beklemeye başladılar. Tabi Valve tarafının üçüncü oyunlara karşı olan alerjisini biliyorsunuz. Uzun yıllar da beklemeye devam etsek o oyun gelmeyecek. Ama Techland tarafı Left 4 Dead meraklıları için oyununa yeni bir güncelleme getiriyor. Dying Light oyununa getireceği yeni güncelleme ile birlikte Left 4 Dead ile yolları kesişiyor.

Techland tarafından geliştirilen oyun Dying Light’ın çıkış tarihi 4 yıl öncesine dayanıyor. Ama Techland tarafı oyuna sürekli olarak güncelleme getirmeye ve desteklemeye devam ediyor. Özellikle serinin devam oyununu duyurmuş olmasına rağmen. Bu sefer ise 2 oyunun yolları aynı yerde birleşiyor. Dying Light oyununa gelecek olan yeni güncellemenin Left 4 Dead ile ilgili olacağını biliyoruz. Ama nasıl bir güncelleme geleceği henüz açıklanmış değil.

Gelecek olan güncellemenin içerisinde Left 4 Dead oyununun içerisinden alınmış zombiler Dying Light’ın içerisine eklenebilir. Aynı zamanda da L4D’in karakterleri DL oyununa ses ve karakter olarak eklenebilir. Beklenen güncelleme detayının bu şekilde olması gerektiği düşünülüyor. Bakalım nasıl bir güncelleme gelecek hep birlikte göreceğiz.

Bu arada Left 4 Dead oyunu 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Büyük ihtimal ile Techland tarafı tam olarak gelecek olan güncellemeyi bu zamana denk getirmeyi planlıyor. Bu sayede L4D’de tam olarak anılmış olabilecek. Bakalım bizleri nasıl bir güncelleme bekliyor olacak.

Techland tarafı kendi oyununu sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Bu sayede de yakın bir zaman içerisinde çıkışını yapacak olan 2. oyununa da uzun süreler destek vereceği bunun ile birlikte görülüyor.

Siz bu durum ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz. Bizlere yorum olarak yazabilir. Yada sosyal medya hesaplarımız olan Facebook ve Twitter üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel