Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sıradaki 3 Call of Duty Oyunu PlayStation’a Gelecek

Microsoft’un Activision-Blizzard’ı satın almasından sonra özellikle Call of Duty oyunlarının geleceği merak edilmeye başlanmıştı. Bloomberg’in kaynaklarına dayanarak bazı Call of Duty oyunlarının PlayStation’a geleceğini söyleyebiliriz. Xbox ve Activision tarafı anlaşma yapmadan önce Sony sıradaki 3 Call of Duty oyunu için geliştirici ekiple anlaşma gerçekleştirmiş durumda.

İnfinity Ward’dan gelecek Modern Warfare 2, önümüzdeki sene çıkacak olan Treyarch oyunu ve 2023 yılında çıkacak olan Warzone 2, PlayStation konsollarına da çıkışını yapacak. Yani 2023 yılına kadar çıkacak Call of Duty oyunları PlayStation’da da yerini alacak.

Daha sonra gelecek olan Call of Duty oyunları ise Xbox ve PC özel olacak gibi duruyor. Çünkü Microsoft Bethesda ve Obsidian’ın önceki yaptığı anlaşmalara sadık kaldılar ve oyunları PlayStation’a da getirmişlerdi ama daha sonradan duyurulan diğer oyunlar Xbox ve PC özel olmuştu. Aynı durumun Activison ve Blizzard oyunları için de geçerli olacağını düşünüyoruz. 2023 yılından sonra çıkacak olan Call of Duty oyunları Xbox ve PC özel olacak gibi duruyor.

Hatta Sony, Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasından sonra şöyle bir açıklamada bulunmuştu. “Microsoft’un sözleşmeleri yerine getirmeye devam etmesini ve Activision oyunlarının çok platformlu olmasını sağlamayı sürdürmesini bekliyoruz.” demişti. Bakalım Microsoft nasıl bir yol izleyecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel