Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

HBO Max’in Green Lantern Dizisi İçin Çalışmalar Daha Erken Aşamada

Green Lantern DC Evreni için kilit karakterlerden birisi ama bir türlü ekrana tam olarak yansıtılamadı. DC Evreni için bu kadar kilit olan karakteri HBO Max üzerinden Warner Bros ekranlara taşımak istiyor. Daha önceden Ryan Reynolds’un başrol olduğu bir film yapmıştı. Ama film büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Bir süre Green Lantern’ü dinlenmeye aldılar. Şimdi ise ekranlara dönmesinin tam sırası. Çünkü dizi olarak HBO Max’de karşımızda olacak.

Şimdi gelelim geliştirilen dizinin hangi aşamada olduğu. Dizi şuan için erken aşamada Seth Grahame-Smith tarafından yürütülen proje için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Lantern’i en iyi şekilde ekranlara taşımak istiyorlar.

Smith, “Dünya bu diziyi görene kadar biraz daha süre geçecek. Ancak sizi temin ederim ki tüm ekip bu konuda oldukça fazla mesai harcıyor.” dedi. Dizi için hazırlık aşaması devam ediyor. Evren için kritik dizilerden birisi olacak. Şuan için dizi hakkında bildiklerimiz erken aşamada geliştirildiği. Bir diğeri Tobias Menzies’i evrenin ikonik kötüsü Sinestro’yu canlandıracağı. Diziden sonra ise Warner Bros. Green Lantern filmi yapmayı da planlıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!