Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sega Oyun Geliştirme Kabiliyetleri İçin 1 Milyar Dolara Yakın Yatırım Yapmayı Planlıyor

Sega oyun dünyasının kilit firmalarından birisi. Yakın zamanda da Sega büyük bir yatırım yapmayı planlıyor. Yapılacak bu yatırım ile birlikte oyun dünyasında daha fazla söz sahibi olacak gibi. Sega önümüzdeki 5 yıl içerisinde 1 milyar dolara yakın bir yatırım yapmayı planlıyor.

Sega’nın büyüme planları arasında yeni oyunlar üretmek var. Oyunların yanında yeni stüdyoları da kendi bünyelerine katmak için de çalışmalar gerçekleştirecek. Stüdyo kendini “Süper Oyun” geliştirmeye adamış durumda. Artık “küresellik”, “çevrimiçi”, “camia” ve “IP kullanumı” temelleri üzerine tükselecek bir oyun olacak.

Yukarıda belirttiğimiz işler için100 milyar yeni (ort. 880 milyon dolar) yatırım olarak kullacak.

Sega tarafından büyük bir hamle gelecek gibi duruyor. Bakalım nasıl bir karşılığı olacak hep birlikte göreceğiz. Sega’nın yeni oyunlarını ve stüdyolarını merakla bekliyoruz.

2005 yılında Total War serisinin geliştiricisi Creative Assembly’i, ardından Sports Interactive’i (Football Manager), Relic’i (Age of Empires IV), Atlus’u (Persona), Amplitude’u (Humankind) ve Two Point’i (Two Point Hospital) renklerine bağlamıştı.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel