Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rainbow Six Siege Phantom Sight Detayları Açıklandı

Yeni gelen sezon ile birlikte oyunculara 2 yeni karakter tanıtıldı. Birisi savunma takımı için diğeri ise saldırı takımı olacak şekilde oyuna eklendi. Gelen bu iki karakter ile birlikte birde oyun içerisine yeni güncellemeler getirildi. Dostoyevsky kafesinde değişiklikler yapıldı. Rainbow Six Siege Phantom Sight ile oyunu yenilikler getirildi.

Paylaşılan bir video ile birlikte yenilikler de oyunculara anlatıldı. Karakterlerin özellikleri ve Phantom Sight’ın detayları oyuncular ile paylaşıldı. Videoda anlattıklarına geçmeden önce bir videoyu izleyelim.

Rainbow Six Siege Phantom Sight

Rainbow Six Siege her geçen sene oyuncu sayısını ve kalitesini arttırmayı başaran bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. İlk yapımlarında oyuncular tarafından çok fazla beğeni toplamamıştı. Daha sonra gelen güncellemeler ile birlikte farklı bir boyut kazandı oyun daha fazla oyuncu çekmeyi başardı.

Karakterler Nokk ve Warden

Nokk

Şimdi ise en yeni gelecek olan Phantom Sight güncellemesi ile gelen yeniliklere geçelim. İlk olarak saldırı takımı için hazırlanan Nokk ile başlayalım. Nokk saldırı ekibi için biçilmiş bir savaşçı olarak ayarlanmış. HEL adı verilen kamuflaj giysisi sayesinde oyun içerisinde görünmez olabiliyor. Bunun ile birlikte ateş ettiği zaman görünmezlikten çıkıyor. Standart animasyonları dışında hareket etmez ise görünmezlik ortadan kalkmıyor.

Nokk kameralarda da görünmüyor. Sadece Nokk geçtiği bölgelerde kameralara ufak bir görüntü bozukluğu yaşatıyor. Orada sadece Nokk’un olduğunu biliyorsunuz o kadar. Ama ne zaman nereden çıkacağı belli olmayan birisi. Özellikle görünmezlik ile oyuna eklenmesi oyunda farklı bir tat bırakacak.

Warden

Gelelim 007 vari yeni karakterimiz Warden’a. Warden’da ise Nokk’un HEL adı verilen kostümü gibi gözlükleri var. Warden’ın gözlükleri ise sis ve flash bombaları atıldığı zaman görüş elde etmesini sağlıyor. Savunma takımında bulunan Warden’ın çok büyük bir görevi ve sorumluluğu olacak. Sis yada flash atmış bir düşmanı görebilecek tek kişi o. Warden olan takıma sis ve flash atarken 2 defa düşünün deriz.

Bu eklenen 2 karakter de oyuna farklı bir tat getirecek gibi gözüküyor. Farklı mekanikleri ile birlikte oyunun oynanışını değiştirecekler.

Gelelim diğer değişen Kafe Dostoyevsky’e. İlk iki katı yeniden tasarlanan oyunda yeni bomba bölgeleri ve saldırı imkanları da bulunacak. Güncelleme ile birlikte yenilenecek Reverse Friendly Fire sistemine de, yeni rekabetçi harita listesi eşlik edecek.

Operation Phantom Sight, 21 Mayıs’ta test sunucusuna giriş yapacak. Sizlerde bugün itibari ile test sunucularına giriş yaparak yeni özellikleri deneyimleyebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel