Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Plants vs Zombies 3 Sonunda Geliyor

Plants vs Zombies oyunu mobil platform üzerinden oynayabileceğiniz en kaliteli yapımlardan birisi. Son derece güzel ve akıcı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kendi içerisinde bulunan komik hikayesi, zombilere karşı bitkilerin hayatta kalma mücadelesi çok ince işlenmiş bir yapım. İlk olarak mobil platformlar için çıkışını gerçekleştirmiş olan yapım daha sonradan ise PC için de çıkışını gerçekleştirdi. Strateji türünde olan oyunun üçüncü bir anda Google Play’e düştü. Plants vs Zombies 3 Pre-Alfa dönemine giriş yaptı.

Plants vs. Zombies ilk oyunu ile birlikte oyuncular tarafından beğenilen bir yapım olmayı başardı. Daha sonra ise yapılan kalite ürünün devamı getirildi. Bu gelen devam oyununda da bir kalite düzeyi yakalanmayı başardı. Oyunun ana serisi yan içerikler ile birlikte desteklenmeye devam etti. Uzun bir aradan sonra ise serinin devam oyunu olan ikinci oyun çıkarıldı. Dediğimiz gibi ikinci oyunda son derece kaliteli bir yapım olmayı başardı.

Oyuncuların ikinci oyun ile ilgili olarak tek sıkıntıları oyunun istediği mikro ödemeler oldu. Oyunlar ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Oyun içi satın alımlar oyuncuları çok memnun etmedi. Şimdi ise bir anda mobil platformlara oyun geri döndü.

PvZ serisinin devamının geleceği Electronic Arts tarafından açıklanmıştı. Ama bu denli bir geri dönüş beklenmiyordu. oyun bir anda Google Play Store’a eklendi ve Pre-Alfa dönemi oyunun başladı. EA’in amacı oyunculardan savaş mekanikleri ile ilgili olarak geri dönüş almak. Oyun sadece Google Play Store’da açılmış durumda. App Store’a şuan için çalışma bulunmuyor. Oyunun resmi çıkışına yakın App Store’a da gelecektir.

Plants vs Zombies 3 PC’ye Gelecek Mi?

Diğer oyunları PC için çıkışlarını gerçekleştirmişlerdi. Plants vs Zombies 3 için resmi olarak gelip gelmeyeceği ile ilgili açıklama yapılmadı. Ama oyunun PC’ye çıkma ihtimali çok yüksek. Aynı zamanda oyun içi satın alımlarda bulunuyor. İkinci oyunda yaptıkları satın alım hatasını bakalım tekrarlayacaklar mı?

Çıkış tarihi belli olmayan oyunu bu sene içerisinde çıkması bekleniyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel