Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Days Gone New Game Plus Modu Haftaya Geliyor

PlayStation 4 özel olarak çıkan Days Gone oyununa uzun zamandır beklenen New Game Plus modu önümüzdeki hafta sonunda geliyor. Oyuncuların uzun bir süredir beklediği bu oyun modu haftaya oyuncular ile buluşacak. Artık New Game Plus ile birlikte oyuna tekrar başlayabileceksiniz. Aynı zamanda ilerleyen dönemde daha fazla oyuna mod ve içerik eklenecek.

Oyun Bend Studio tarafından geliştirildi. PlayStationBlog üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte oyuna gelecek olan mod açıklandı. New Game Plus ile birlikte yeni oyuna taşınabilecek özellikler ise şu şekilde ” Daha önce elde edilmiş silahlar, motosiklet yükseltmeleri, yetenekler, tarifler, kamp güven düzeyleri ve kredileri, toplanabilir nesneler ve ödül ilerlemeleri” olarak açıklandı.

Oyuna aynı zamanda New Game Plus modu ile birlikte 2 yeni zorluk seviyesi eklenecek. Hard II ve Survival II adları ile gelecek zorlukların yanında yeni ödüller de geliyor. Aynı zamanda oyuna bir de yeni bir silah eklenecek. Syphon Filter serisinde bir silah yeni güncelleme ile birlikte oyuna gelecek.

Days Gone oyununa Eylül ayı itibari ile birlikte mod özellikleri gelecek. İlerleyen aylarda da bu durum devam edecek. Oyunu daha canlı tutmak için yeni modlar ve özellikler oyuna eklenecek.

Yeni gelen oyun modu ile birlikte bakalım oyuncuları tekrardan oyuna çekmeyi Bend Studio başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel