Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Godzilla PUBG Mobile Evrenine Geliyor

PUBG Mobile tarafına yeni eğlenceli bir mod geliyor. Daha önce mobil tarafı için PUBG Corp. Resident Evil 2 etkinliği gerçekleştirmişti. Oyuncuları zombilerin arasına atan eğlenceli bir mod olmuştu. Daha sonra Görevimiz Tehlike temalı bir etkinlik daha gerçekleşti. Şimdi ise Godzilla PUBG Mobile evrenini yok etmek için geliyor.

Godzilla filmi 31 Mayıs tarihinde vizyona giriyor. Aynı gün vizyona girdiği gibi PUBG Mobile için de giriş yapacak. Eğlenceli olacak olan etkinlik tüm dünya sunularında oynanabilir olacak. Aynı zamanda gelen etkinlik ile beraber kozmetik ürünler de oyuna eklenecek.

PUBG Mobile Godzilla Modu

Godzilla PUBG Mobile

Gelecek olan etkinlik ile birlikte oyuncular Godzilla’nın izini sürerek haritada olan Godzilla kozmetik ürünlerini bulmaya çalışacaklar. Aynı zamanda Godzilla ürünleri de oyuna eklenecek. Etkinlik kısa süreli olarak oyunda olacak.

PUBG Corp. aynı zamanda Çin içinde özel bir etkinlik hazırlıyor. Çin Yeni Yılı için özel bir etkinlik düzenlemesi içerisinde. Sadece Çin’e özel olarak çıkacak olan bu mod bakalım Çin’de ses uyandırmayı başaracak mı? Godzilla dediğimiz gibi tüm dünya için çıkışı gerçekleştirecek.

Diğer gelen oyun modları gibi beğenilen bir mod olarak hatırlanacak mı? Getirilecek olan kozmetik ürünler, spreyler, t-shirtler oyuncular tarafından beğenilecek mi? Bu sorularımızın cevabı kısa süreli olarak gelecek olan etkinlik ile cevap bulacak.

Godzilla temalı etkinlik gelecek. O zaman sizler için yayınlanan son Godzilla: King of the Monsters fragmanı.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!