Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Oyun Kütüphaneleri GOG Galaxy 2.0 İle Birleşiyor

GOG’den oyuncuları sevindirecek önemli bir haber geldi. Gelen yeni bir sistem ile birlikte oyunları bulmak daha kolay hale gelecek. Gelecek GOG Galaxy 2.0 sistemi ile birlikte oyuncular için kolaylaştırılmış bir oyun bulma sistemi geliştiriliyor. Bu sistem sayesinde sahip olduğumuz tüm kütüphaneler bir arada tek bir sistem içerisinde bulunacak.

GOG Galaxy 2.0 Nedir?

GOG bizlere gelecek olan Galazy 2.0 ile nasıl bir kolaylık sağlayacak. Tüm kütüphaneleri birleştirmek ne demek. Günümüzde oyun satışı yapan platformlar çok fazla. Hemen her oyun şirketi kendi satış kanalına sahip. Tabi bu durum yapılan oyunları satın almak için çok fazla platforma üye olmamıza sebep oluyor. Aynı zamanda satın aldığımız oyunların bulunmasını da zorlaştırıyor.

Epic Games Store, Uplay, Origins, Steam ve konsollar da satın aldığımız oyunların tekrar bulunması zor. Bir oyun sever en az 2 tane platform da üyeliği bulunuyor. Bunun ile birlikte her geçen zaman kütüphanesini de geliştiriyor. GOG bu gelişen kütüphanelerde aradığın oyun nerede olduğunu gösteren bir sistem ile karşımıza çıkıyor.

Galaxy 2.0 aynı zamanda güvenlik ile ilgili olarak da güçlü bir şekilde geliyor. Herhangi bir sınırlamayı aradan kaldırmış. İstediğiniz zaman sistemden tüm verilerinizi silmenize olanak sağlayacak bir sistem kuruyor.

Aynı zamanda gelecek olan platformlar arası oyun bulma sisteminde kişiselleştirme yapılabiliyor. Arka planı değiştirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızın kazandığı başarımları ve gelişimleri de görebiliyorsunuz. Bu özellikler ve kolaylığı sayesinde oyuncuların gözdesi olacak bir sistem gibi duruyor.

Geliştirilme aşaması şuan beta sürecinde. Sizlerde ilk kayıtları yaptırabilirsiniz. Henüz hangi platformlar için anlaşma sağladığı belli değil bunun ile birlikte ilerleyen süreç içerisinde daha fazla platformu kendi bünyesine ekleyecek.

Sizlerde ilk beta sürecine katılmak için bağlantıda bulunan linke tıklayarak gidebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel