Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Nesil Konsollara Yeni Commandos Oyunu Geliştiriliyor

Strateji türünde klasikleşmiş bazı yapımlar vardır. Commandos oyunu da bu klasikler arasında kendisine yer edinmeyi başardı. Bir zamanların en iyi yapımlarından birisi olmayı başardı. Ama bir süre sonra yeni bir oyun karşımıza gelmedi. Bunun ile birlikte geçtiğimiz yıl Kalypso Media, Pyro Studios’u satın aldı. Commandos ve Praetorians markalarını tekrar canlandıracaklarını açıkladılar. Buna da remastered versiyonları ile başlayacaklar. Bu satın alımlar ile birlikte yeni bir oyunun da geliştirilmesi bekleniyordu. Yeni Commandos oyunu beklenen yapımlardan birisi oldu.

Yeni Commandos Oyunu Geliştiriliyor Mu?

Yeni bir oyun da dediğimiz gibi beklenenler arasındaydı. Kalypso’da bizler gibi düşünen firmalardan birisi. Markaları satın aldıktan sonra sadece remastered versiyonları ile sınırlı kalmayı düşünmüyor. Yaptıkları açıklamalarda bu yönde ilerliyor. Ama yakın bir zaman içerisinde yeni oyunu göremeyeceğiz.

Yakın zaman içerisinde gelecek olan oyunlar Commandos 2 ve Praetorians’ın remaster versiyonları olacak. Bunlardan sonra ise yeni bir Commandos oyunu geliştirilmeye başlanacak. Kalypso bu iş için yeni bir stüdyo kurdu. Kurulan bu stüdyonun adı ise Kalypso Studio Frankfurt sadece bu iş için kuruldu. Commandos serisine yeni oyun geliştiriyorlar. İşçi alımları devam eden stüdyo oyunu yeni nesil konsollar için geliştiriyor.

Commandos 2 HD Remaster

Kalypso Media Commandos 2 HD Remaster’ı bu ay içerisinde beta sürecine sokmaya hazırlanıyor. Beta süreci bir ay sürdükten sonra oyunun tam sürümü önümüzdeki ay çıkacak. Remaster versiyonuna kısa bir süre içerisinde kavuşacağız. Nasıl bir remaster versiyonu sunulacak merak ediliyor.

Son olarak yeni Commandos oyununun gelişim sürecine bir değinelim. Oyunun gelişim süreci yeni başladı aslında. Yeni bir stüdyo kuruldu ve gelişimi de yeni başlamış olan yapımın çıkışı biraz bekletecek. Geliştirilme süresi uzun sürecek gibi gözüküyor. Yeni nesil konsol dönemi önümüzde ki sene başlayacak. Commandos oyunun da bir kaç sene sonra çıkmasını bekliyoruz.

Commandos serisi ile ilgili olarak tüm gelişmeleri yakından takip etmek isterseniz bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Twitter

Facebook

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel