Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sifu Çıkış Tarihi Güncellendi! 2 Hafta Daha Erken Çıkıyor

Sizlere özellikle bu dönemlerde bu tarz bir haber yapacağımı hiç düşünmezdim ama yapıyorum. PlayStation 5 sunumu sırasında gösterilen Sifu’nun çıkış tarihinde yeni bir güncelleme yapıldı. Özellikle pandemi döneminde oyunların hep erteleme haberleri ile karşınızda olduk. Bu sefer ise Sifu bizlerin yüzünü güldürdü çünkü oyun 2 hafta daha erkenden çıkışını yapacak.

Bildiğiniz gibi 2022 Şubat ayında çok fazla oyun AAA oyun çıkışını gerçekleştirecek. Bu oyunların arasında ise Sifu’da bulunuyor. Sifu ise diğer oyunlar arasında daha fazla fark edilmek için oyunun çıkış tarihini erkene alma kararı aldı. Tabi karar bu şekilde açıklanmadı ama anlaşılabiliyor.

Açıklamada; “Oyunu çıkışa hazır hale getirmek konusunda gayet iyi bir mesafe kat ettik ve Sifu’yu 2 hafta erken çıkarabileceğimizi ilan etmekten memnuniyet duyuyoruz.” diyorlar.

Sifu daha önce açıklandığında 22.02.2022 tarihinde çıkışını gerçekleştirecekti. Alınan karar sonrasında ise oyun 2 hafta daha önce yani 8 Şubat tarihinde çıkışını yapacak.

Sadece oyunun çıkış tarihinin erkene alınması ile sınırlı kalınmadı. Aynı zamanda oyun için yeni oynanış videoları da yayınlandı.

Şimdi gelelim Sifu dışında Şubat ayında çıkacak olan oyunların bazılarına. Elden Ring 25 Şubat’ta çıkışını yapacak. Destiny 2: The Witch Queen 22 Şubat’ta, Total War: Warhammer III, 17 Şubat’ta gelecek. Horizon Forbidden West, 18 Şubat’ta ve Dying Light 2 dört Şubatta karşımızda olacak. O yüzden de oyunun erken çıkarılma kararı son derece yerinde gidi duruyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!