Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Müziklerini Kimler Yapıyor

Gelecek sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Cyberpunk 2077 ile ilgili olarak haberler gelmeye devam ediyor. Oyunun çıkışına çok az bir süre kaldı. Kalan bu az süre içerisinde de CD Project Red tarafı da aktif olmaya çalışıyor. Oyun ile ilgili olarak yeni detayları süreli olarak paylaşmaya gayret ediyorlar. Bu sayede oyun gündemden düşmemeye devam ediyor. Şimdi ise Cyberpunk 2077 müziklerini kimlerin yaptığını gösteren bir video yayınlandı.

Cyberpunk 2077’nin Müziklerinde Emekleri Olanlar

Yayınlanan tanıtım videosu ile birlikte oyunun içerisinde hangi müzisyenlerin bulunduğunu da görmüş oluyoruz. CD Project Red’in bunu paylaşma sebebi ise oyunun müzikleri için bile ne kadar uğraştıklarını gösteriyorlar. Oyunun aslında en önemli olaylarından birisi de müzikleri oluyor. Oyunun atmosferine tam olarak girebilmek için o an kullanılan müziğin çok önemli bir rolü bulunuyor. CD Project Red tarafı da geliştirdikleri oyunda bu duruma son derece güveniyor.

Cyberpunk 2077 Müzikleri

Tanıtım videosunda Run the Jewels, Refused, Grimes, Gazelle Twin ve ASAP Rocky gibi isimlerin yer aldığı görülüyor. Bunlar dışında da oyun müziklerine katkı sunan Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy, Tina Guo gibi isimler var.

Cyberpunk 2077 müziklerini yapan şarkıcılar bu projede çalıştıkları için son derece mutlu olduklarını belirtiyorlar. Aynı zamanda ortaya çıkardıkları müzikler de son derece güzel gözüküyor. Bunlara ek olarak ise videoda gördüğümüz bir detay da Keanu Reeves tarafından canlandırılan Johnny Silverhand’in de üyesi olduğu Samurai grubunun müziklerinin Refused tarafından kaydediliyor.

Oyun 16 Nisan 2020 tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Oyunu merak ettiğimiz kadar müziklerini de bir o kadar merak ediyoruz. Sizler müzikleri hakkında neler düşünüyorsunuz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!