Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Gothic Remake Sizce Gelmeli Mi? THQ’ya Yardım Edin

İlk olarak 2001 yılında çıkışını gerçekleştiren Gothic oyunundan yeni bir haber geldi. THQ ilginç bir yola başvurmayı seçti. Daha önce bu tarz bir örnek gördüğümüzü hatırlamıyorum. Genel olarak oyun firmaları bir oyunun Remake versiyonunu direkt olarak duyururlar. Ama THQ tarafından başka bir hamle geldi. THQ Gothic Remake oyununu yapıp yapmaması gerektiğini oyunculara sordu.

THQ Gothic Remake Yapmalı Mı?

THQ tarafından ilginç bir hamle geldi. Bu hamle ise şu şekilde Gothic oyunu için bir prototip geliştirdiler ve bunu oyuncular ile paylaştılar. Bu paylaşım ile birlikte oyunculardan geri dönüş bekliyorlar. Oyunculardan alacakları geri dönüşe göre de Gothic Remake oyununu yapıp yapmayacaklarına karar verecekler. Oyuncuların tercihlerine göre hareket edecekler.

Bu konu ile ilgili olarak bir video yayınlandı sadece tanıtım için. Ama asıl nokta Gothic Remake’nin yapılan oyunu oldu. Sizlerde bu geliştirilen bu prototipe göz atabilirsiniz. Göz atabilmek için herhangi bir Gothic oyununa sahip olmanız gerekiyor. Yada Piranha Bytes’in yayınladığı bir oyuna sahip olmanız gerekiyor.

THQ Nordic konu ile ilgili olarak; “Bu, oyunun tam versiyonu değildir. Sadece yeni Gothic oyununa potansiyel yaklaşımımızı gösteren, oynanabilir bir teaser versiyonudur. Henüz hiçbir şeye karar vermiş değiliz. Yani top sizin elinizde, Gothic’i modern bir oyuna dönüştürelim mi buna siz karar vereceksiniz.” diye açıklamada bulundu.

Gothic Remake Fragman

Trailer

Sorulan soruya karşılık ise Steam tarafında şuan olumlu gözüküyor. Sizlerin arasında da Gothic oyununa sahip olan birisi varsa yayınlanan prototip oyun ile ilgili olarak neler düşünüyor. Sizce Remake oyunu yapılmalı mı?

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel