Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sucker Punch, Ghost of Tsushima Açıklamaları

The Game Awards etkinliğini arkamızda bıraktık ama hakkında yazılar devam ediyor. Bildiğiniz üzere etkinlik gerçekleşti, ödüller sahiplerini buldu ve yeni oyun açıklamaları da geldi. Gelen bu oyunlar arasında Sucker Punch tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima oyunu da gösterildi. Bu gösterim ile birlikte Sucker Punch tarafından oyun hakkında yeni açıklamalar geldi. Gelen açıklamalara göre karşımızda devasa bir oyun bulunuyor.

Sucker Punch’ın En Büyük Yapımı

Sucker Punch tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima stüdyonun bugüne kadar geliştirdiği en büyük oyun olma özelliğine sahip. Gösterildiği ilk günden bu yana oyun büyük bir beklenti ile bekleniyor. Bu beklentileri yayınlanan fragmanları ile birlikte daha üst boyuta taşımayı başardılar. Oyun hakkında çok fazla bilgi paylaşılmış olmasa da en ufak detay büyük heyecan ile bekleniyor. Sucker Punch tarafı da ufaktan açıklamalar yapıyor.

PlayStation Blog üzerinden Sucker Punch Productions’ın iletişim yöneticisi Andrew Goldfarb bazı açıklamalarda bulundu. Goldfarb’ın dediğine göre karşımıza çıkacak olan oyun devasa boyutlarda ve stüdyonun yaptığı en büyük oyun. Bu detay üzerine çok fazla durduğunu görüyoruz. Bu devasallığı da yayınlanan fragmanlarda görmek mümkün. Müthiş bir görsellik ile birlikte oyun sunuluyor. Buraya The Game Awards’da paylaşılan fragmanı koyuyoruz. Görselliğin nasıl olduğuna bir göz atabilirsiniz.

Ghost of Tsushima The Game Awards

Trailer

Goldfarb tarafından gelen açıklamalardan bir diğer detay ise oyuna büyük bir önem verdiklerini söylüyorlar. Karşımıza getirecekleri oyun ile ilgili olarak, kendine has bir oyun sunabilmek için ekip dişini tırnağa takıyor, bunu başarabilmek için her fırsatı değerlendiriyormuş.

Oyunun Detayları

Ghost of Tsushima hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Goldfarb’ın dediğine göre oyun hakkında detaylar Sony tarafından ilerleyen süreçte paylaşılacakmış. Paylaşılacak olan detaylar arasında ana karakterimiz Samuray Jin hakkında olacak. Düşmanları ve dostları hakkında olacak. Aynı zamanda nasıl bir fedakarlık karşımızda olacak bu detaylar hakkında bilgiler paylaşılabilir.

Oyun PlayStation 4 özel olarak 2020 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Büyük bir açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkacak umarız oyun gösterilen manzaralar kadar güzel bir yapım olur.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!