Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

BioWare, Anthem Oyununu Toparlamaya Çalışacak

Geçtiğimiz sene içerisinde BioWare tarafı büyük umutlar ile bir oyun çıkarmıştı. O oyun bildiğiniz gibi Anthem yapımıydı. Hem online odaklı bir yapım olarak oyun çıkışını yapacaktı. Aynı zamanda da hikaye sevenler için de iyi bir hikaye sunacaktı. Oyuncular da işin arkasında BioWare olunca iyi bir yapım ortaya çıkar diye düşünmüştük ama beklenen yaşanmadı. Çıkışı ile birlikte istenilen oyun karşımıza çıkmadı. Özellikle ilk çıktığı dönemde sıkıntılı bir süreç yaşadı bu durumda oyuncuları oyundan uzaklaştırdı. Şimdi ise gelen açıklamalar ile BioWare Anthem oyununu toparlamaya çalışacak.

Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra büyük sıkıntılar yaşadı. Oyun için sıkıntılarının yanında BioWare ekibinde de sıkıntılar yaşandı. Ekipten bir çok çalışan ayrıldı. Herkes oyunun artık unutulmuş bir yapım gözü ile bakmayı düşündüğü sırada yeni bir açıklama geldi. BioWare Blog’da BioWare Genel Müdürü Casey Hudson imzalı bir paylaşım geldi. Bu paylaşım ile birlikte BioWare Anthem oyununu toparlamaya çalışacak.

Hudson imzalı yazının özeti şu şekilde aslında. BioWare tarafı sıkıntılı bir oyun çıkardığının farkında bu yüzden de adımlar atmaya çoktan başladı. Ama bu sıkıntılar, performans iyileştirmeleri ve diğer detaylar için genişleme paketi yada güncellemeler yeterli olmayacak. BioWare bununda farkında, o yüzden daha temelden ve esaslı bir şekilde yenilikler oyuna gelecek. Bugüne kadar yaşadıkları tüm sıkıntıları iyileştirmeye çalışacaklar. Bu sayede de oyunu beklentilerin oluştuğu hale getirmek istiyorlar. Oyun aslında kendi içerisinde büyük bir potansiyel de barındırıyor. Bu yüzden yapılan yatırımlar da mantıklı gözüküyor.

BioWare Anthem’den umudunu kesmiş değil. Yeni hamleler ile birlikte oyunu daha iyi bir hale getirmek istiyorlar. Bu sayede de oyun daha iyi bir hale getirecekler. Ama ekiplerinde bir dağılma söz konusu bu konu hakkında nasıl bir girişim olacak merak ediliyor. Yapacakları hamleler büyük bir iş gücü gerektiriyor. Bakalım hamleler hangi ve ne yönlü olacak hep birlikte göreceğiz. Anthem güncellenmiş olarak gelecek gibi duruyor.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel