Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Seks Sahneleri FPS Olacak Mı?

Önümüzde ki sene çıkışını gerçekleştirecek olan Cyberpunk 2077 ile ilgili olarak yeni bilgiler gelmeye devam edecek. Varşova’da CD Projekt Red firması oyuncular ile bir buluşma gerçekleştirdi. Bu buluşmada da konu Cyberpunk 2077 oldu. Oyun ile alakalı olarak yeni bilgiler de paylaşıldı. Paylaşılan bilgilerden birisi de Cyberpunk 2077 seks sahneleri ile ilgili oldu.

Oyun bildiğiniz gibi tamamen FPS olarak tasarlandı. Tüm oyunu birinci şahıs kamera ile oynayacaksınız. Bu duruma tepki gelmiş olsa da CDPR’in bir bildiği vardık dedik ve oyunun çıkmasını bekledik.

Oyunun içerisinde önceki oyunları olan The Witcher’da da olduğu gibi seks sahneleri bulunacak. Bu sahnelerin nasıl olacağı ile ilgili olarak da yeni açıklamalar geldi. Cyberpunk 2077 seks sahneleri de FPS ile olacak. Oyuncular bu sahnelerde bir istisna olacağını düşünmüşlerdi. Sahne girdiği zaman başka kamera açılarının bulunacağı düşünülmüştü ama CDPR tarafından tamamen FPS olarak oynanacağı açıklaması tekrar geldi. Seks sahneleri de FPS olarak oynanacak.

Oyunun +18 olarak çıkacağını tekrar hatırlatmaya gerek yok sanırım. Oyunun içerisinde bulunacak bu sahneler için mo-cap teknolojisi kullanıldığı da açıklanmış. CDPR tarafı oyunun her detayına çok iyi çalıştığı görülüyor. Hiç bir detay atlanmadan ve geçiştirilmeden özenle yapılmış gözüküyor.

Cyberpunk 2077 Seks Sahnelerinde Mo-Cap Teknolojisi

Bu teknolojinin kullanılması aynı zamanda oyunun gerçekçiliğinin de çok üst düzeyde olacağını gösteriyor. Yetişkinler için geliştirilen oyun, oynayacak olan oyunculara son derece gerçekçi bir yapım sunacak gibi gözüküyor. Bakalım nasıl bir oyun bizler ile birlikte olacak.

16 Nisan 2020 tarihinde oyun çıkışını gerçekleştirecek. Steam, Epic Games Store, Xbox One ve PlayStation 4 için oyun çıkışını yapacak. Şuan için ön sipariş aşamasında bulunan oyun 249 TL gibi bir fiyata sahip bulunuyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel