Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Final Fantasy 7 Remake Erken Dağıtıldı

Korona virüsü nedeniyle her sektör etkilenmeye devam ediyor. Bu etkilenen sektörler arasında oyun sektörü de bulunuyor. O yüzden de oyun firmaları önlemler almaya çalışıyorlar. Square Enix firması da bazı önlemler almak için düğmeye basmış durumda. Bu önlemlerden birisi de Final Fantasy 7 Remake ile ilgili oldu. Firma bazı bölgelere oyunu erken gönderdiğini açıkladı. oyunun çıkışına da 10 gün gibi bir süre bulunuyor. Dağıtım yapılan bölgelerde bu durumun ortaya çıkma sebebi ise oyuna geç ulaşmalarını engellemek oldu.

Alınan bu zorlu karar ile birlikte Square Enix’in oyuna erken ulaşan oyunculardan bazı ricaları bulunuyor. Bu rica ise oyuna erken ulaşan oyuncuların oyun ile ilgili olarak spoiler vermemeleri oldu.

Oyunun yapımcısı Yoshinori Kitase ve yönetmeni Testuya Nomura’nın oyunculardan ricası ise şu şekilde:

“Hepinizden çok önemli bir iyilik isteyeceğiz.

Eğer oyuna erkenden sahip olursanız lütfen başkalarını da düşünün ve spoiler vermeyin. Orijinal Final Fantasy 7 1997 yılında yayınlandığı için neredeyse yirmi yıldır ortalıkta potansiyel spoilerlar olduğunun farkındayız. Ancak Final Fantasy 7’de herkesi şaşırtacak çok sayıda sürpriz bulunuyor. Tüm hayranlarımız ve oyuncular oyunu kendi başlarına deneyimlemeyi hak ediyor, bunu sağlamak için de dünyanın dört bir yanındaki oyuncularımızın desteğine ihtiyacımız var.” şeklinde bir açıklama geldi.

Bunun ile birlikte “En büyük önceliğimiz, hayat akışı ciddi biçimde etkilenmiş ülkelerdeki oyuncuların da oyunu çıkış gününde oynayabilmesidir, bu yüzden oyunu Avrupa ve Avustralya’ya normalden çok daha erken gönderme kararı aldık. Bunun sonucunda bu bölgedeki bazılarınız oyunun 10 Nisan’daki çıkışından önce oyuna sahip olacaklar” şeklinde bir açıklamaları daha bulunuyor.

Bazı bölgelerde oyun 10 Nisan tarihinden önce erişime açılmış olacak. Bu süreç içerisinde de oyunu bazı oyuncular oynayacak. En azından oyunu erken oynama fırsatına sahip olan oyuncuların oyun hakkında bir süre konuşmamaları Square Enix tarafından isteniyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel