Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Kena: Bridge of Spirits Fotoğraf Moduna Sahip Olacak

Kena: Bridge of Spirits bu senenin beklenen oyunlardan birisi. Oyunun çıkmasına ise saatler kaldı desek yanlış olmaz. Çünkü oyun 21 Eylül’de resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Kena: Bridge of Spirits geliştirici ekibi ise oyun çıkmadan yeni bir duyuru yaptı. Ember Labs tarafından geliştirilen oyun Kena: Bridge of Spirits fotoğraf moduna sahip olacak.

PlayStation Blog’daki bir makalede açıklanan Kena: Bridge of Spirits’ fotoğraf modu, birçok oyunda görülen özelliğin daha ‘standart’ sürümlerinde tipik olmayan bir veya iki işlevi içerecek.

Kena Bridge of Spirits, oyuncuların aksiyonun hızlı bir donmuş karesini çekmesine izin vermek için zamanı durdurmak yerine, oyunculara mükemmel snap’i kurarken karakterlerini hayata geçirme seçeneği sunacak. Fotoğraf modunda kamerayı hareket ettirirken Kena ve oyunun diğer karakterleri dikkatlerini üzerinizde tutacak.
Daha fazla kişilikle beslenen samimi çekimlere hitap etmek için konumlarını yeniden ayarlayacak.

Ayrıca oyunun içerisinde “Peynir” moduda bulunacak. Çekimleriniz oyunda daha eğlenceli hale de gelecek. Bunun yanında pozlama konusunda da Ember Labs karakterlerin birden fazla poza sahip olacağını da söyledi. Fotoğraf modu konusunda iyi bir örnek karşımızda olacak.

21 Eylül’de oyun PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkışını gerçekleştirecek. PC’de Epic Games Store özel olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!