Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Resident Evil 3 Remake Oynanış Videosu

Geçtiğimiz senenin en dikkat çeken yapımlarından birisi Resident Evil 2 Remake yapımıydı. Sitemizi takip edenler de bizlerin bu oyun üzerinen ne kadar övgü ile bahsettiğimizi bilirler. Capcom RE2 Remake ile birlikte bir ders vermeyi başarmıştı. Daha sonra ise bu dersini ileriye taşıdı ve Resident Evil 3 Remake yapımını çıkarmaya karar verdi. Hatta oyunun çıkışına çok kısa bir süre kaldı 3 Nisan tarihinde oyun çıkışını gerçekleştirecek. Oyun çıkışını yapmadan bir demo yayınlanacak. Demo çıkmadan Resident Evil 3 Remake oynanış videosu paylaşıldı. 26 dakikalık video Gamespot tarafından yayınlandı.

Resident Evil 3 Remake Oynanış Videosu

Gamespot tarafından yayınlanan bu video ile birlikte oyunun oynanışı ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olduk. Oyun Capcom’un Birleşik Krallık topluluk yöneticisi tarafından oynandı. Bu oynanan bölüm de aynı zamanda yayınlanacak olan demonun bir bölümünü oluşturuyor. Ama merak etmeyin yayınlanan videonun içerisinde herhangi bir spoiler bulunmuyor. Gönül rahatlığı ile videoyu izleyebilirsiniz.

26 dakika süren videonun içerisinde dodge mekaniklerini görmek mümkün. Aynı zamanda oyunda olan yeni mekanikleri de aynı zamanda görmek mümkün. Yeni kaçınma mekaniği ve genel çatışma sisteminin nasıl olacağını bu video ile görmek mümkün olacak.

Resident Evil 2 Remake ile birlikte büyük başarı sağlamayı başaran Capcom bakalım Resident Evil 3 Remake ile birlikte nasıl bir başarı sağlamayı başaracak. Yayınlananlar oyunun başarılı olacağını bizlere gösteriyor. Oyuncular bu konu ile ilgili son noktayı koyacaklar.

Resident Evil 3: Remake şuan PlayStation 4 (259,00 TL), Xbox One(257,50 TL) ve PC (Steam: 259,00 TL) için ön siparişe açık durumda.

Sosyal Medya Hesaplarımız 

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!