Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Overwatch 2 Oynanış Videosu ve Tüm Detayları

Overwatch 2 oyunu da Blizzcon 2019 etkinliği içerisinde duyurulan bir diğer yapım oldu. Daha önce de oyun hakkında sızıntılar çıkmaya başlamıştı. Blizzard tarafı da bu sızıntıları onaylayarak yeni oyunun duyurusunu gerçekleştirdi. Daha önce paylaşılan bir sızıntı ile oyunun logo görseli de paylaşılanlar arasındaydı. Sızıntının doğruluğu Blizzcon 2019’da da doğrulandı. Oyun hakkında yeni detaylar paylaşıldı. Aynı zamanda Overwatch 2 oynanış videosu da paylaşıldı.

Overwatch 2 ile birlikte bizleri bir sürü yenilik bekliyor. Yeni kahramanlar ile birlikte yeni haritalar ve yeni modlar oyuncular ile birlikte olacak. Overwatch detaylarına geçmeden önce bir Overwatch 2 sinematiğini izleyelim.

Overwatch 2 Sinematik

Sinematikte bazı yeni karakterleri görebiliyoruz. İlk oyunda bulunan karakterlerin hepsi büyük ihtimal ile ikinci oyunda da kendilerine yer bulacak. İkinci oyunda kesin olarak bulunacak olan yeni karakterleri ise Echo ve Sojourn olacak. Echo’nun yeni karakter olarak geleceği sızıntılar arasındaydı. Sinematik ile bu durumda onaylanmış oldu.

Aynı zamanda gelecek olan yeni karakterler ile oyun sınırlı değil. Bizleri yeni oyun modları bekliyor olacak. Aynı zamanda Overwatch 2 oynanış videosu da paylaşılanlardan birisi oldu.

Overwatch 2’nin açıklanması ile birlikte oyuna yeni gelecek olan hikaye modu da tanıtılmış oldu. Hikaye modu içerisinde 6 farklı şehirde geçen bir macera bizleri bekliyor. Bu şehirler ise şimdilik Paris, Toronto, Busan, Rio de Janeiro, Route 66 ve Ilios olarak belirlenmiş durumda. Hikaye modu ilerleyen süreç içerisinde sürekli olarak gelişecektir. Bu mod üzerine tanıtımda bir müddet duruldu.

PvE modu da bizler ile birlikte olacak. Rush adı verilen bir PvE modu ikici oyunun içerisinde bulunacak. Bunlara ek olarak oyunda ki kahramanların bir level sistemi de bulunacak. Kahramanların kendi level sistemleri bulunacak. Duo oyun modları daha fazla arttırılacak. İkinci oyunda bizleri daha fazla duo modları bekliyor. Bir de karakterlerin skillerini bile özelleştirebileceğiz. Bu durumda yeni gelen özelliklerden bir diğeri olacak.

Şimdilik Overwatch 2 ile ilgili olarak paylaşılan bilgiler bu şekilde. İlk gün seramonisinde oyuncular ve basın ile paylaşılan detaylar bu şekilde. Oyunun çıkış tarihi de açıklanmış değil. Daha fazla detay önümüzde ki günler içerisinde gelecek.

Overwatch 2 ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz. Bizler ile yorum olarak paylaşabilirsiniz. Twitter ve Facebook üzerinden bizleri takip ederek oyun haberlerine daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!