Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty Warzone Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty Modern Warfare oyunu geçtiğimiz sene içerisinde çıkışını gerçekleştirmişti. İyi bir oyuncu kitlesine sahip olan oyuna gelecek olan battle royale modu merak ediliyordu. Sonunda istenilen gerçekleşti ve Call of Duty Warzone oyunculara sunuldu. Yarın itibari ile oyun erişime açılacak. Önce Call of Duty resmi hesabı üzerinden yayınlanan fragmana bir göz atalım. Daha sonra ise nasıl bir oyun bizleri bekliyor detaylara bakalım.

Call of Duty Warzone Trailer

Uzun süredir beklenen battle royale modu sonunda geldi. 10 Mart tarihinde oyun erişime açılacak. Call of Duty battle royale oyunlarına farklı bir özellik ekleyerek geliyor. İlk olarak bizleri büyük bir haritanın beklediğini söyleyebiliriz. 150 kişinin aynı anda oynayabileceği bir harita karşımızda olacak. Diğer battle royale oyunlarında da gördüğümüz gibi solo ve duo girme imkanınız oyunda bulunacak. Ama yenilikler sadece 150 kişili harita ile sınırlı olmayacak.

Call of Duty Warzone’nin Fragmanı Neler Anlatıyor?

Fragmandan anladıklarımıza göz atalım. Oyunun içerisinde araç çeşitliliği ilk göze çarpan detaylardan birisi aslında. Oyunda askeri araç sayısının fazlalığı dikkat çekiyor. Aynı zamanda silahlarda da ağır silahları yine oyunun içerisinde göreceğiz.

Oyuna başladığınız zaman sizlere bir pistol silah verilecek ve silahların 3 farklı sınıfı bulunacak. Bu sayede de en iyi silahı arama maceranız tekrar başlayacak. Zırh sisteminde de yine 3 farklı sınıf bulunuyor. Bunun haricinde oyun içerisinde para mekaniği de oyunda bulunuyor. Bu paralar sayesinde de istasyonlarda harcama yapabileceksiniz. Silahları sadece loot yolu ile almak zorunda değilsiniz ama loot yapmak zorundasınız.

Oyun çıkışını 10 Mart tarihinde gerçekleştirecek. Bir anda hayatımıza giren Apex Legends gibi bir hal aldı. Bugün çıkan sızıntı görüntülerden sonra beklenen gerçekleşti ve resmi hesap üzerinden detaylar paylaşıldı. Gelelim tüm oyuncuları sevindirecek son haberimize.

Call of Duty Warzone Ücretsiz Olacak Mı?

Activision’ın oyunculara tek sürprizi oyunun çıkışı değil. Fragmanı izlediyseniz eğer oyunun F2P olduğunu görürsünüz. Aynen tahmin ettiğiniz gibi oyun ücretsiz olarak oyuncular sunulacak. Call of Duty Modern Warfare battle royale oyunu olarak çıkışını yapacak olan oyuna erişim için CoD MW’a sahip olmanız gerekmiyor. Sadece battle royale modu için oyunu indirebileceksiniz. Bu sayede de tüm oyuncuların erişimine oyun açılacak.

Uzun süredir sızıntıları gelen oyun sonunda oyuncular ile buluşuyor. Yayınlanan fragman oyunun kalitesinin üst düzey olduğunu gösteriyor. Umarız bu beklemeye değer bir yapım olmayı başarır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!