Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Capcom Jump Festa 2020’de Yeni Oyunlar Duyurabilir

Capcom bu sene çok iyi bir dönem geçirdi desek yanlış olmaz. Son bir kaç senedir iyi satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Monster Hunter World oyunu ile birlikte tekrardan bir ivme kazandı. Özellikle de Resident Evil serisi Capcom’u altın yılına sokmaya yetti. Bu sene de Devil May Cry 5 ve Resident Evil 2 Remake oyunu ile birlikte kendisinden bahsettirmeyi başardı. Şimdi ise Capcom Jump Festa 2020’de dört yeni oyun duyuracak.

Capcom tarafından duyurulacak dört oyundan ikisinin ne olacağı resmi olarak açıklandı. Gelen açıklamalar ile birlikte Jump Festa 2020’de Monster Hunter World: Iceborne ile Mega Man Zero / ZX Legacy Collection oyunlarının duyuruları gerçekleşecek. Geriye kalan iki oyunun ne olacağı ise merak edilen konulardan birisi oldu.

Yeni Resident Evil Remake Mi Geliyor?

Akıllara ile olarak Resident Evil 3 Remake geldi. Özellikle serinin hayranları çok fazla. Bildiğiniz gibi Resident Evil’ın son oyunu çok fazla beğenildi. Onun üzerine çıkarılan Resident Evil 2 Remake beklenenden daha fazla satışa rakamına ve oyuncuya ulaşmayı başardı. Bu sağlanan başarı ile birlikte serinin 3. oyununa da Remake bekleniyor. Gelecek olan Remake duyurusunun da Jump Festa 2020’de olması bekleniyor.

Bir diğer gelen sızıntılardan birisi de Capcom’un yeni bir oyun üzerinde çalıştığı yönünde oldu. Gelen açıklamalar “daha önce duyurulmamış oyunlar duyurulacak” yönünde olmuştu. Bu ince detay da yeni bir oyun mu geliştiriyorlar acaba diye düşünülmeye başlandı.

Capcom bildiğiniz gibi son derece büyük bir firma yeni bir oyun geliştiriyor olabilirler. Bu sayede de yeni bir oyunun duyurulması da bekleniyor. Bu son yazılanlar bir sızıntıdan ibaret. Gelen sızıntılar bu şekilde bunların doğruluğunu kanıtlamak için gerçekleşecek olan etkinliği beklememiz gerekiyor. Yada Capcom tarafından resmi bir açıklama gelmesi gerekiyor. Bakalım açıklanan 2 oyundan başka hangi oyunların duyurusu gerçekleşecek. Açıklanmasına 1 aydan daha az bir süre kaldı. Capcom Jump Festa 2020’de hangi oyunlar ile karşımıza çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Aynı zamanda Capcom tarafı yeni oyun duyurularını TGA 2019‘da da gerçekleştirecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!