Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Hayranları Breathtaking Başarımı İstiyorlar

E3 2019 biteli bir haftadan fazla oluyor ama yankıları sürmeye devam ediyor. Şimdi de E3 2019’un en beğenilen ve en çok beklenen oyunu olan Cyberpunk 2077 hayranları bir kampanya başlattılar. Cyberpunk haberleri E3 sonrasında artmaya devam ediyor. Şimdi de yeni bir kampanya haberi ile karşınızdayız.

Bildiğiniz gibi Cyberpunk 2077’in fragmanının sonunda Keanu Reeves görülmüştü. Daha sonra ise Keanu Reeves sürpriz bir şekilde sahneye çıkmış. Oyunun çıkış tarihini açıklamıştı. bu büyük sürpriz çıkıştan sonra akıllarda kalan ilginç bir diyalog bulunuyordu. Diyalogda Keanu Reeves sahneye ilk çıktığı anda konuşma yapmak için sahnedeyken “Nefes kesicisin (Breathtaking)” şeklinde bağırdı. Keanu Reeves’de karşılık olarak “Sende nefes kesicisin” diye karşılık vermişti.

Bu eğlenceli diyalog sonrasında Skill Up isimli bir Youtuber “Cyberpunk 2077’yi %100 tamamlama başarımının ismi YOU’RE BREATHTAKING olsun. Bunu yap, CD Projekt Red” şeklinde bir tweet attı. Tweet kısa bir süre içerisinde 1000’den fazla retweet almayı başardı.

Reddit üzerinden de 50 binden fazla oy almayı da başardı. Daha sonra da iş change.org adresinde bir kampanya olarak başlatıldı. Sizlerde kampanyaya katılabilirsiniz. 35 bin imza aranıyor.

Bu change.org adresi üzerinden düzenlenen kampanya ne kadar etkili olur henüz bilmiyoruz. Ama CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 hayranları için oyununda bu tarz bir başarım ekleyeceğini düşünüyoruz. Oyuncuları kıran bir firma olmamasında ve de yoğun oluşan istekten dolayı. Oyunu %100 tamamlayınca mı başarım kazanılır yoksa Johnny Silverhand (Krabu Reeves) ile ilk karşılaşmamızda mı olur orası bilinmez. Ama başarımın oyuna eklenmesini bekliyoruz.

Oyun 16 Nisan 2020 tarihinde PC, Xbox ve PlayStation için çıkışını gerçekleştirecek. Nefes kesici olan oyunda nefes kesicisin başarımı olacak merak ediyoruz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel