Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Resident Evil 3 Remake Görselleri Sızdırıldı

Resident Evil serisi inişleri çıkışları ile birlikte sevilen bir seri olmayı başardı. Bazı oyunları ile efsane bir seri oldu. Daha sonra ise gelen denemeler oyuna olan bakış açısını değiştirmişti. Ama son oyunu Resident Evil 7 ile birlikte tekrardan ayağa kalkmayı başardı. Daha sonra gelen Resident Evil 2 Remake işi farklı bir noktaya taşıdı. Özellikle bir ders niteliğinde gelen Remake ile seri tekrardan canlanmaya başladı. İlk Remake oyunu ile birlikte iyi bir satış da yakalayan Capcom tarafından yeni bir Remake daha bekleniyor. Resident Evil 3 Remake görselleri bunu destekliyor.

Resindent Evil 2 ile yakalanan başarının devamının geleceği zaten biliniyordu. Capcom tarafından da Resident Evil 3’ün Remake versiyonun çıkarılacağı açıklanmıştı aslında. Remake’ler ile birlikte aldıkları geri dönüşü yeni oyunlar ile tekrarlamak isteyeceklerdir. Özellikle oyuncular tarafından da istek olunca oyun bir noktada çıkışını gerçekleştirecektir. Ama akıllara takılan soru oyunun çıkıp çıkmayacağı değil ne zaman çıkacağı oldu.

Capcom tarafından da sızıntılar gelmeye başladı. Steam’de yayınlanan indirim görselinde bulunan Nemesis oyunun çıkışının yakın olduğunu gösterdi. Aynı zamanda da The Game Awards 2019 etkinliği içerisinde duyurulmamış 2 oyun duyuracağız açıklaması okları direkt olarak 3. oyunun Remake versiyonuna çevirdi.

Şimdi de Resident Evil 3 Remake oyununun görselleri sızdırıldı. Sızdırılan görseller ile birlikte artık oyunun çıkacağı garanti bir hale geldi.

RE 3 Remake Sızdırılan Görseller

Resident Evil 3 Remake Nemesis
Resident Evil 3 Remake

Gamstat, PSN’e eklenen oyunları takip ediyor ve ilgili sayfada görüleceği üzere bu oyunlar arasında RE 3 Remake de yer alıyor.

Artık oyun hakkında gelen sızıntıların sayısı gitgide artmaya başladı. Geriye sadece resmi olarak Capcom tarafından bir açıklamanın gelmesi gerekiyor. Biz The Game Awards 2019’da oyunun duyurulmasını bekliyoruz. Sürpriz olarak gelecek olan 2 oyundan birisinin RE 3 Remake olmasını bekliyoruz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel