Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Knights of the Old Republic Devam Oyunu Gelebilir?

Hikaye tabanlı Star Wars oyunlarına olan istek gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Özellikle Star Wars: Jedi Fallen Order ile birlikte hikaye tabanlı Star Wars oyunlarına bakış değişti. Bu değişim ile birlikte de Knights of the Old Republic devam oyunu tekrar gündeme geldi. Gelen yeni sızıntı haberlere göre iki kaynak oyunun geliştirildiğini açıkladı.

Bu gelen haberler resmi olarak henüz onaylanmış değil. Bildiğiniz gibi Knights of the Old Republic oyunu uzun süredir bekleniyor. Sürekli olarak da bir devam oyunu haberi gelen bir yapım. En çok devam oyunun geleceği düşüldüğü dönemde oyunun yapımının iptal edildiği haberi gelmişti. Belli bir süre yapılmış olan yapım EA tarafından iptal ettirilmişti. Şimdi gelen son sızıntılar ise beklentileri arttıracak cinsten. Çünkü yeni Star Wars oyunlarının geleceğini biliyoruz.

Respawn’ın Star Wars Etkisi

Star Wars: Jedi Fallen Order ile birlikte EA’in hikayeli oyunlara olan bakış açısı değişti. Bunun en büyük sebebi ise oyunun satış rakamlarının beklentilerin üstünde olmasından kaynaklandı. Gelen açıklamalar ile birlikte hem EA hemde Disney tarafının iştahı kabarmış gibi duruyor. EA yeni Star Wars oyunlarının geleceğini açıkladı. Bunun yanında da Respawn tarafı SWJFO’ın devam oyununu geliştirmeye başladıklarını açıkladı.

Özellikle EA tarafından gelen yeni oyunlar Knights of the Old Republic’i gündeme tekrar getirdi. Knights of the Old Republic BioWare tarafından geliştirilen bir yapımdı. İlk iki oyunu ile birlikte büyük beğeni topladı ve devam oyunu merakla beklenmeye başlamıştı. Bu dönemde ise devam oyununun gelebileceği konuşuluyor.

Knights of the Old Republic devam oyunu bir reboot olarak yada remastered olarak gelebileceği söyleniyor. Ama EA ve Disney’in yeni Star Wars sezonu ile yeni oyunlar getireceğini biliyoruz. Resmi açıklamalar gelecektir. Ama ilerleyen dönemlerde bizleri yeni Star Wars oyunları bekliyor olacak. Özellikle 2021 yılında heyecan dorukta olacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 🙂

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!